Riješeno

Forum ima tel.broj?!?

  • 1 July 2023
  • 9 odgovora
  • 151 pregled

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne znam da li ste primijetili Googleovo šandrcanje u searchu, pa u jednom danu ima par prikaza rezultata pretraživanja (od 8 ujutro do 17h popodne jedno, poslije drugo, dešava se i u Chromeu i u Samsung browseru podjednako, kao i da je "prolupao" kaj se tiče postavki sustava (teme na mobu-svijetlo, tamno, ali to je za neku drugu temu).

Dakle, u svem tom neredu kaj nam Google u svom searchu priređuje zadnjih mjesec dana iskočil mi je ovaj rezultat  🤪

 

Forum ima broj 0800 913 034?  🤔🤪

icon

Najbolji odgovor od A1_Manuela 1 July 2023, 20:07

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 2
Bedž +3

@nickno pozdrav :) To je broj našeg odjela prodaje i možeš im se javiti na nove aktivacije ili produljenje ugovora :) Manuela

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hvala, @A1_Manuela , pretpostavljala sam da je tak neš u pitanju.

A jel mogu zatražiti još 12 mjeseci popusta na fletericu, brzo prošla godina dana s 50 kn popusta 😘

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mislim, bilo bi u redu od vas da ste mi odmah dali 24 mjeseca popusta na fletericu, 😛, a ne da moram moljakati, prije ste barem imali vip bonus, a od kada ste to ukinuli, nema baš nekih "olakšica" za nas (dugogodišnje) pripejdaše, osim ako ih sami ne nađemo na nekoj od 1000 stranica vaših uvijeta i ne zatražimo ih (kao ja prošle godine. Da sam ja čekala vaš sms pogodnosti, ne bih ga dočekala 😛).

A pogotovo jer vi još dodatno zarađujete od svih nas preko Googlea  kad god netko od nas klikne na VAŠ sponzorirani oglas koji je naravno, na vrhu Googleovih rezultata pretraživanja svega u vezi a1.hr

 

Razina korisnika 1
Bedž +3

Možda opet dobijemo kakvu promociju za Fletricu, nikad ne znaš. 🙂 Kako to da koristiš tu tarifu na bonove? Mislim da sam je samo jednom aktivirao, ali sam vrlo brzo prešao na tarifu bez ugovorne obveze (Savršena). 🤔 Manje novaca, a ista usluga. Ovo, naravno, ima smisla ako ti je baš stalno potreban neograničeni internet, a s obzirom na to da YouTube konstantno radi, druge opcije mi nema. 😄

Razina korisnika 4

Prepaid tarife u “specivičnim” slučajevima ima i te kakvog smisla!

Razina korisnika 1
Bedž +3

Prepaid tarife u “specivičnim” slučajevima ima i te kakvog smisla!

Naravno! 🙂 Prepaid tarife imaju svoje prednosti u odnosu na pretplatničke, ali ponajviše sam se bazirao na Fletericu i moje iskustvo s njom. 😅

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ova pogodnost o kojoj govorim dostupna je i dalje , lijepo piše u vašim uvijetima da se može dobiti na 24 mjeseci.Ah, možda su sad pretplate takve da nema dodatnih troškova, ali nekad nije bilo tako, a otkad sam se opekla na Cronetu na pretplati- rekoh, nikad više pretplata 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_Mislav ,možda bum te ipak slijedila, mislim da mi je 269 kn ipak malo previše mjesečno i da bum od idućeg mjeseca na Savršenoj. Bez ugovorne obveze, naravno.

Samo nije fer da kao dugogodišnji vipnetov pripejdaš nemam nikakvih olakšica kao kaj ste to nudili kroz Vip bonus.

Razina korisnika 1
Bedž +3

@A1_Mislav ,možda bum te ipak slijedila, mislim da mi je 269 kn ipak malo previše mjesečno i da bum od idućeg mjeseca na Savršenoj. Bez ugovorne obveze, naravno.

Samo nije fer da kao dugogodišnji vipnetov pripejdaš nemam nikakvih olakšica kao kaj ste to nudili kroz Vip bonus.

Ma meni ti je Fleterica uvijek bila ok alternativa ako nemaš (hrvatski) OIB, a potreban ti je neograničeni mobilni internet na A1 bonovima. Ako imaš mogućnost aktivacije pretplate, svakako ti se to više isplati, a uvijek se možeš vratit nazad ako ti više ne treba. Tako si ja kombiniram. 😄 

Odgovori