Riješeno

fer tarifa

  • 31 August 2023
  • 4 odgovora
  • 1481 pregled

Ne razumikem nove tarife..na a1 stranici aktivirao fer tarifu i pise da cu dobit 14 gb a u poruci mi doslo da imam 7 gb interneta...isao provjerit u a1 aplikaciju  kad i tamo isto 7 gb na raspolaganju...jos aktivirao 3 mjeseca! Jel ovo namjerno zavaravanje kupaca?

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 31 August 2023, 21:47

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

Prenio si btoj iz druge mreže? Jer samo tako možeš dobiti 14GB

 

Ako si postojeći A1 korisnik dobit ćeš 7GB+ 2GB koje dobivaju svi koji prijeđu na neku od novih tarifa, također i oni koji su prenijeli broj

 

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Marinban22 pozdrav, žao mi je radi tvojeg nezadovoljstva. Kako je i @nickno navela trenutno je aktualna Promocija za prijenos broja iz druge mreže u A1 na bonove koja omogućuje dvostruki podatkovni promet na tarifama s mjesečnom naknadom i to u prvih 365 dana korištenja ovih tarifa. Detalje za tarife na bonove možeš provjeriti na https://tinyurl.com/4f2caca7. Odlično je što se kod aktualnih tarifa na bonove može prenijeti nepotrošeni sadržaj iz prethodnog razdoblja korištenja tarife, pritom novo stanje jedinica (preneseni + novi sadržaj tarife za razdoblje od 30 dana) ne može premašivati dvostruki sadržaj tarife. Vjerujem kako će ti nova ponuda tarifa i opcija na bonove odgovarati. Ako ćeš slučajno trebati dodatnu podršku, slobodno mi javi, privatnom porukom, broj mobitela o kojem je riječ OVDJE za detaljniju provjeru. 

znači fer tarifa je fer samo za nove korisnike 👎👎👎👎👎 ….

 

novima puno postojećima ništa… 

 

fala lepa doviđenja … 

 

4 dugogodišnja korisnika od danas imate manje (ali na to ste i računali)

Serbus!

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Pinkdpanter pozdrav, žao mi je to čuti i radi iskazanog nezadovoljstva. Prati nas i dalje na našim stranicama te vjerujem kako ćemo budućim promocijama kreirati ponudu koja će ti odlično odgovarati te da ćemo tako vratiti tvoje povjerenje. Ako možemo dodatno kako pomoći ovim putem, tu smo za tebe.

Odgovori