Riješeno

esim broj na bonove

  • 17 March 2024
  • 5 odgovora
  • 84 pregleda

Pozdrav, prilikom kupovine novog esim broja na bonove u A1 centru, kolika je cijena odnosno koji je iznos za početak na računu?

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 18 March 2024, 14:17

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 1
Bedž +3

eSIM usluga se ne naplaćuje. 🙂

eSIM usluga se ne naplaćuje. 🙂

 

Nisam to pitao, znam da se ne naplaćuje. Mislim da se nisam dobro izrazio.
Znači ovako - prilikom kupovine eSIM (kao što postoji i fizički SIM za kupovinu) broja na bonove u A1 centru, koja je cijena novog broja? To me zanima. Znači koliko se nađe početnih eura na računu.

Razina korisnika 1
Bedž +1

@DavidPula hvala ti na pojašnjenju, oprosti na nesporazumu. :) Budući da je u pitanju aktivacija novog broja na bonove prvo dobivaš fizičku SIM karticu, a nakadno je možemo izmjeniti u eSIM. SIM karticu možeš kupiti za bilo koji iznos kao i bonove, a početna nakanda je 5 EUR. Ako novi broj na bonove naručuješ preko weba https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/sim-promo kartica je besplatna. 

@DavidPula hvala ti na pojašnjenju, oprosti na nesporazumu. :) Budući da je u pitanju aktivacija novog broja na bonove prvo dobivaš fizičku SIM karticu, a nakadno je možemo izmjeniti u eSIM. SIM karticu možeš kupiti za bilo koji iznos kao i bonove, a početna nakanda je 5 EUR. Ako novi broj na bonove naručuješ preko weba https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/sim-promo kartica je besplatna. 

 

Magdalena, ja sam vidio u A1 centru i ponuđene eSIM brojeve na bonove, a ne samo fizičke SIM kartice. Nažalost, zaboravio sam pitati koliko košta. Znači kažeš 5 eura da je naknada za fizičku SIM karticu i onda se toliko nađe na računu? A kolika bi mogla biti naknada za eSIM karticu pa da se toliko nađe na računu?

Razina korisnika 2
Bedž +2

@DavidPula u našim centrima korisnici mogu zatražiti eSIM (i na bonove i pretplatu), a da bi aktivirao eSIM nije nužno da imaš i fizičku SIM karticu. Cijena je 3 EUR (ujedno dobiješ i 3 EUR na računu). 

Odgovori