Brzina 5G mreže 2.put

  • 8 January 2024
  • 12 odgovora
  • 255 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Budući da ste mi zatvorili temu, ja je opet otvaram, korisnici imaju pravo znati moje rezultate na hakometarplus, imaju pravo znati da nije uopće u pitanju preopterećenost bazne stanice, već ograničenje brzine koje ste postavili, konkretno za Fletericu.

Sada rijetki gledaju televiziju, a rezultat koji sam dobila jedan je od NAJGORIH izmjerenih pomoću hakometarplus aplikacije.

 

Ovaj rezultat baš upućuje na ograničenje postavljeno za tarife.

Mene baš briga kaj je A1 NACIONALNI operater za Iot internet i kaj se pored milijun mobilnih korisnika sva gomila pametnih stvari povezuje preko vaše mreže. Ja želim ono kaj i na Hakomu piše za 5G mrežu.

Iskoristit ću pravo 10 puta mjerenja na hakometarplus u različita doba dana, ne samo u večernjim udarnim terminima, rezultate ću staviti ovdje, poslati i vama reklamaciju, a najvjerojatnije i hakomu.

Kad nađem linkove gdje sam se hvalila brzinom 5G A1 mreže i preko 500 Mbps (u Zagrebu) isto ću ih staviti ovdje. Jer nakon kaj sam se hvalila s time ni u Zagrebu više nisam dobila više od 20 Mbps na 5G mreži.

VI STE MI (NE SAMO MENI VEĆ SVIMA) NAMJERNO OGRANIČILI BRZINU!!


Odgovora 12

Razina korisnika 3
Bedž

Kada im nešto nije po volji ili nije po njihovome, onda zaključavaju temu. Zbilja klošarski.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo brzina koje sam zabilježila prije na A1 mreži. 

1. Prije pola godine,tj.u 6.mjesecu u Zagrebu

 

2. 2022.godina, Zagreb, udarni večernji termin 😅

 

Pa nije se u pola godine nakotilo 3 milijuna mobitela, homeboxova, pametnih stvari pa eto opteretile se bazne... ne.vi ste stavili ograničenje.

Uvjeti korištenja Fleterice i ostalih starih tarifa

https://www.a1.hr/hr/uvjeti-koristenja

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hm, ako netko može objasniti kako se preko 2G mreže može postići brzina oko 100Mbit/s? Ovo je tablica sa hakoma, tko od operatora je ovo "postigal" nije poznato.

 

Razina korisnika 3
Bedž

Možda je krivulja trebala ići ispod crte.. hehehe

Razina korisnika 4
Bedž +3

Mi smo se ranije ponudili napraviti dijagnostiku i svu potrebnu provjeru usluge koju koristiš, na tebi je odluka hoćeš li dostaviti potrebne nam podatke na ranije opisani način. Naravno da možeš s drugim forumašima podijeliti svoja iskustva i to je tvoje apsolutno pravo i mi to ne uskraćujemo.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_IvanaM , znam da jeste, čula sam se danas sa SZK, pa trebam izvršiti još neka dodatna mjerenja na nekom drugom mjestu, pa ako će brzina i tamo biti ista kao trenutno ovdje, su mi rekli neka odem u poslovnicu zamijeniti sim karticu.

Ali trenutno se nemrem nigdje mrdnuti, imam koronu 🤧😬😷

Razina korisnika 4
Bedž +3

Brz oporavak 🤞🏻

Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo mojih rezultata na drugoj lokaciji. Svi rezultati su izmjereni kroz aplikaciju hakometarplus.

Druga lokacija je obilježena kvadratom. Na toj lokaciji na 4G prosječna brzina mi je bila od 70-150 Mbps. Svi ostali podaci su sa moje adrese. Gdje sam na 4G mreži imala prosječnih 30-50-70 Mbps.

Ista sim kartica, isti mobitel, dakle, ja ništa nisam mjenjala. Ali vi očito jeste.

Čak ni na UT 11,92 Mbps nisam uspjela natjerat upload slika na Google. Tek kad sam upotrijebila kodove ##002#; #33*0000# i #35*0000# (mreža se promijenila na H+ iz 5G) TEK tada je svih 21 slika koje su sat vremena čekale upload otišlo i to otišlo u roku keks na Google fotografije.

 

To nisu 5G brzine, A1.

Brzina na mojoj adresi u podne i 39 i u večernjem terminu-ista. Upload 0. Dakle-bazna stanica nije, ograničenje jeste. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ova vaša karta je čista prevara i obmanjivanje korisnika.

 

Za Fletericu su VAŠI uvjeti

 

Ali vi ste Fletericu zakucali na 75 Mbps (ako i toliko). Ja želim ono kaj plaćam 35,7€ mjesečno.

Oprosti, ali meni je i dalje neshvatljivo (unatoč tvom objašnjenju) da plaćaš toliko za Fletericu, a Savršena+ ti je dosta jeftinija.

Razina korisnika 4

Meni je dosta razumljivo zašto netko koristi prepaid tarifu,bez obzira na cijenu.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Na istom mjestu gdje ja imam 54Mbps (danas 48)na 5G, HT ima 220 Mbps. Mobitel do mobitela. I gledamo A1 baznu stanicu kroz prozor. 

@DavidPula , znam da je Savršena+ jeftinija, ali ja sam se davno opekla na pretplati i nikad više od tada nisam uzela pretplatu.

Odgovori