Riješeno

Aktivacija nove sim kartice (novi broj)

  • 2 February 2024
  • 23 odgovora
  • 584 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš početnik
  • 62 odgovora

Stigla mi nova sim kartica i novi br. Obavio prvi poziv kartica je aktivirana sad me zanima koliko se čeka na poklon 2GB dobrodošlice 24h, tjedan, mjesec ili se uopće ne dobije?

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 7 February 2024, 21:56

Pogledaj original

Odgovora 23

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Ejic dobra večr i dobro nam došao u A1! 😊

Odabrao si našu uslugu na bonovima? Poklon promet od 2GB dobiješ u roku 24 sata od aktivacije SIM kartice. Tako da - bez brige 😉 

Razina korisnika 2

Dobro pričekat ću zasad još ništa.

Razina korisnika 1
Bedž +3

Ako jedinice ne budu dostupne duže vremena, slobodno nam se javi privatnom porukom pa ćemo napraviti provjeru. 🙂

 

Razina korisnika 2

Prođe 24h i nema ništa od 2GB dobrodošlice. Javljam se u PP  A1_Mislav

Razina korisnika 2

A tako lijepo piše….

 

Razina korisnika 2

Uskoro i 48 sat od aktiviranja broja i dalje nema 2GB poklon dobrodošlice. Mislim stvarno…. Prijava je proslijeđena nadležnom odjelu ,e sad kad će biti riješeno pošto je to kompliciran slučaj nadam se uskoro barem ovaj tjedan. 

Ma bez brige sam  A1_Filip 😊

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Ejic pozdrav, vjerujem kako će kolege pronaći rješenje u najkraćem mogućem roku. Molim te samo za malo strpljenja. Po izvršenim provjerama i rješenju kolege specijalizirani za ovakve situacije će ti se povratno javiti. 

Razina korisnika 2

Još uvijek čekam da se riješi moj problemčić.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Ejic pozdrav, kako si nam se javio privatnom porukom, odgovor te već čeka. 

Razina korisnika 2

Eto nemam sreće kažu da je promocija ugašena 1.2. Sad se samo čeka da se i stranica ažurira LINK

Razina korisnika 7
Bedž +4

Zanimljivo stranica koju si linkao još uvijek ima ponudu 2GB dobrodošlice prilikom aktivacije broja. Pa ako je promocija ugašena zar ne bi trebali maknuti taj sadržaj ,a ne privlačiti korisnike lažima. Upitno je i dali vrijedi u toj promociji i ostali benefiti......  Sve u svemu prijevara kako drugačije to nazvati.....

Razina korisnika 2
Bedž +3

@daworin i @Ejic pozdrav, žao nam je što tako mislite. Kako nam se @Ejic javio privatnom porukom proslijedili smo njegov slučaj na dodatnu provjeru kolegama specijaliziranim za ovakve situacije. Po izvršenim provjerama i rješenju kolege će se povratno javiti.

Razina korisnika 2

Evo aktivirao sam i drugi br koji sam mislio dati sinu ali ista stvar sad ćemo čekati. Lijepo piše na portalu citiram “Odmah nakon aktivacije, dobivaš i poklon - 2 GB dobrodošlice koji vrijede 30 dana!” Znači nema u toku 24h. I taj br sam im poslao u PP 

Evo aktivirao sam i drugi br koji sam mislio dati sinu ali ista stvar sad ćemo čekati. Lijepo piše na portalu citiram “Odmah nakon aktivacije, dobivaš i poklon - 2 GB dobrodošlice koji vrijede 30 dana!” Znači nema u toku 24h. I taj br sam im poslao u PP 

Rekao si da su ti rekli da je promocija ugašena 1.2 pa vjerojatno zato nisi dobio samo mi nije jasno zašto onda nisu već maknuli to sa stranice. Ovako to izgleda kao navlakuša kao što je i @daworin rekao.

 

Razina korisnika 2

Da rekli su mi u PP da je promocija ugašena 1.2. Zatim nakon nekog vremena opet javili i ispričali se da je promocija produljena i da još moraju provjeriti o čemu se radi. Eto ukratko…..

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Ejic pozdrav, žao mi je radi tvojeg nezadovoljstva. Slobodno informacije za promociju 2 GB NA POKLON možeš provjeriti na sljedećem linku http://tinyurl.com/2c9devj4 gdje je navedeno kako nakon aktivacije SIM kartice, unutar 24 sata korisnik dobiva 2 GB podatkovnog prometa koji imaju rok iskoristivosti 30 dana, o čemu će po aktivaciji biti obaviješten SMS porukom. Kolege rade sve potrebne provjere vezano za tvoj slučaj i dodjelu promotivnih 2 GB internet prometa te će se povratno javiti po izvršenim provjerama i rješenju. Odgovor te već čeka kako si nam se javio i privatnom porukom. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

2 GB danas nlje više baš tako dobar poklon, nekad je A1 bio puno darežljiviji,tj.i prije 10 godina je poklanjao 2 gige,eee, al tada je to stvarno bilo puno za mobitel. Danas...meh, napokon mi je došla moja violet S24 Ultra, nisam je pravo ni postavila još, a već je slurpala skoro 5 giga preko hot-spota S21 Ultre u 10 sati koliko ju imam 🤪

 

Razina korisnika 2

Ti još živiš u prošlosti i zagađuješ teme svojim bezveznim komentarima. Nadam se da će admini to prepoznati i premjestiti tvoj komentar u adekvatnu temu.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Kojoj prošlosti? 2 GB danas stvarno i nije neki poklon oko kojeg bih ja uopće gubila vrijeme zivkajući danima SZK. Potroši se u roku keks. 

Realno, jedine isplative mobilne tarife danas su samo flat tarife, ostale tarife su puno skuplje nego nekad, jer daju manje nego nekad.

Razina korisnika 2

Pre plitka si da bi skužila poantu svega toga. Mani se ove teme ako ne možeš pomoći!

Razina korisnika 6
Bedž +6

Poanta tvog posta je kaj? Nemaš para za mobilni internet. Eto to je tvoja poanta. 😅

Doma trošite terabajte, a onda ovdje kukate za 2 gige. Baš si mislim-tko je plitak 😆. Prednost mobilnog interneta je upravo to- mobilnost. Bilo gdje i bilo kuda. 

Razina korisnika 2

Nemaš ti sa čime misliti jer da imaš već odavno bi zašutjela tako da prošeći lagano......

Razina korisnika 2

Evo da javim stigle gige dobrodošlice iako predugo je to trajalo za nešto što automatizmom mora ići. Hvala A1 ekipi da vas ne nabrajam svakog ponaosob! L.P

Odgovori