Novosti na A1 Forumu

  • 1 December 2020
  • 31 odgovor
  • 9135 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 31

Razina korisnika 2
Bedž +2

Rundavi, razgovor ćemo nastaviti u inboxu kako ne bismo rušili preglednost ove objave, čija tematika nema veze s A1 Xplore TV GO uslugom.

Razina korisnika 3
Bedž +1

(Rundavi, staru TV za van aplikaciju zamijenila je nova A1 Xplore TV GO aplikacija na koju ostvaruješ pravo prebacivanjem na novi A1 paket fiksne TV)<<<<<Zasto sam ovo kopirao,danas sam kontaktirao sluzbu zk u vezi te nove aplikacije djelatnik me uvjerava da nemogu taj xplore koristiti jer je to druga usluga koja se placa da moram i dalje koristiti tv za van.Uz pomoc @Mirjana presao sam na taj paket sa bneta na a1.@Mirjana mi je isto tako rekla da cu koristiti xplore.E sad mi vise nista nije jasno ko prodaje kruske a ko jabuke.Ovim putem Vas molim da to provjerite i da mi javite da li cu jesti kruske ili jabuke.Moraju mi doci doma vjerovatno promjeniti prijemnik tako mi je rekao covjek iz szk.Pokusao sam se logirati preko xplore javlja mi gresku.Ako je @Mirjana  u pravu poslije te zamjene bi mi explore trebao raditi", ako ne onda nisam nesto bas profitirao vec sam cak 10 kuna nazovimo to minusom.Nije mi do 10 kuna ali nije to to.Zato jos jednom apeliram da mi to provjerite ali dobro provjerite.Hvala

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Rundavi, vidim da si nam se u međuvremenu javio u inbox, tamo sve uspjeli riješiti :)

Razina korisnika 3
Bedž +1

A1_Mlvane  

Sory nemoj se ljutiti ali evo ovo je za mene novost na forumu,samo nerazumijem koji novi paket,istice mi ugovor bnet  3io paket za godinu dana a tv za van sam uzeo + zasebno ,i sad mi nije jasno kakav prelazak?

Razina korisnika 2
Bedž +2

Rundavi, staru TV za van aplikaciju zamijenila je nova A1 Xplore TV GO aplikacija na koju ostvaruješ pravo prebacivanjem na novi A1 paket fiksne TV 🙂 Ova tema je inače namijenjena za novosti na forumu, za više informacija oko prelaska na novi paket nam se slobodno zaleti u inbox ovdje.

Razina korisnika 3
Bedž +1

Pozdrav

   Evo mene ovako prvo pitanje bnet tv za van aplikacija je u fazi dorade ima li kakvog pomaka , mislim za na android tv.Kad se moze ocekivati ta aplikacija,navodno da ima i testna verzija ako je moguce ju nekako dobiti da se i ja poigram s njom.Drugo zamolio bih forumase u svezi svih tema prilikom nekog rjesenja problema da i ostalima u kratkim crticama opisu kako su to rjesili a ne samo ono standardno rjeseno.Toliko od mene za sad.  

 

Respekt👍

Odgovori