Riješeno

Messenger

  • 28 February 2024
  • 6 odgovora
  • 85 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora

Pozdrav,

Od jučer na messengeru  neman više opciju odgovaranja na poruke direktno sa zaslona, znate na što mislim , ono dođe poruka , spustim obavijesti i odgovorim.

hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 28 February 2024, 22:49

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @Luka95 🖐🏼 misliš li na Facebook Messenger (Messenger app) ili neku drugu app? Pitam jer za FB Mess se mogu drugi korisnici uključiti koju su imali istu ili sličnu situaciju pa dati savjet. Možda ažuriranje napraviti i ponovo pokretanje uređaja ako nisi nešto u postavkama isključio nehotice. Ako je u pitanju app u domeni A1, potvrdi nam naziv pa ćemo pomoći. 

Messenger app da , sve azurirano , deinstalirano , instalirano , ponovno pokretanje napravljeno , te osnovne stvari sve sam pokusao  , nisam totalni laik , pronjuskao postavke ove one i nikako

@Luka95 Messenger nije u domeni A1. Mogu ti savjetovati da pokušaš prijaviti problem unutar FB ili Messenger aplikacije. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja nemam Mesenger, ali imam Facebook (kojeg ne koristim). Vidim da stvarno nije moguće u Postavkama pod Obavijesti dati dozvolu Facebooku za obavijesti, jednostavno ga nema na popisu. Ali pod Aplikacije može se provjeriti na koji način dolaze obavijesti, najbolje je dopustiti sve načine, a na istom mjestu mogu se provjeriti Postavke  u aplikaciji. Velim, nemam Messenger, možda u njegovim postavkama ima opcija push poruka, pa vidi da ti to nije isključeno.

Ne znam koji Samsung imaš, možda ti je Messenger stavljen u mirovanje, to provjeriš u Device Care pod baterija

Vratilo se samo od sebe , hvala svima na pomoći :)

Razina korisnika 4
Bedž +3

Možda nešto privremeno bilo. 😃 Ajde super, bitno da radi sve po starom. 😉

Odgovori