Riješeno

Kupnja mobitela

  • 13 March 2024
  • 3 odgovora
  • 81 pregled

Prije odprilike mjesec dana sam produžio ugovor ali tad nisam uzeo mobitel, budući da trenutno ne odplaćujem nitijedan mobitel da li to znači da još uvijek mogu uzeti jedan sad nakon mjesec dana ili sam to trebao kad sam produljivao ugovori i sad je prekasno?

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 13 March 2024, 22:07

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +3

@antoniooo.k pozdrav, drago mi je da te zanima naša ponuda. Možeš li mi samo javiti svoje podatke i broj mobitela o kojem je riječ privatnom porukom OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za mogućnost kupnje uređaja i ponudu koju bi mogao ostvariti. 

možda sam pogriješio što nisam to rekao u pitanju ali sam to pitao hipotetski, jučer smo produžili ugovor i i sad kad nam stigne račun za ožujak ćemo platiti zadnju ratu za mobitel koji otplaćujemo pa bismo htjeli uzeti novi za  mjesec dana pa me samo zanimalo da li je to moguće ili prekasno

Razina korisnika 2
Bedž +3

@antoniooo.k pozdrav, ma nema nikakve greške. Uvijek je bolje napraviti detaljne provjere po podacima od korisnika, ali ćemo ti i ovako pružiti osnovne informacije vezano za tvoj upit. Naknadnu kupnju uređaja je moguće napraviti putem A1 webshop usluge gdje odabereš uređaj uz produljenje ugovora na 24 mjeseca, jednako kao što bi to napravio kad nemaš ugovornu obvezu. U pozadini će webshop napraviti provjeru je li kod zadnjeg produljenja ugovora kupljen uređaj, a ako nije, propustit će se realizacija produljenja ugovora na novih 24 mjeseca uz naknadnu kupnju uređaja. Slobodno se i nama javiš privatnom porukom kako bismo napravili provjere za naknadu kupnju uređaja uz produljenje ugovorne obveze i ponudu koju bi mogao ostvariti. 

Odgovori