Ko tu koga....

  • 30 November 2018
  • 3 odgovora
  • 306 pregleda

Imao sam internet od t-coma(ADSL) od 2004... prvo je brzina bila 4, pa onda 8 , na kraju su mi stavili oko 10 mbps . Prešao sam u VIP je je taj trio telefon + internet + tv bio jeftini oko 100kn mjesečno. 2 godine sam koristio tu uslugu i sad kad je A1smanjili su mi brzinu na 4 mbps kao da mi parica neda više.. Ja koristim to samo radi interneta, ostalo plačam radi stare majke... Slao sam im upite ali svaki je bio neuspješan.. 2 mjeseca imam sam A1, ako ih odkažem hoću li i koliko ću plaćati penale, ali dogovorio sam u centru istu brzinu interneta ?

Odgovora 3

Razina korisnika 1
Bedž +2
Pozdrav Dubravko, žao mi je zbog prisutne poteškoće s korištenjem naše usluge. Kako bi ti bolje mogli pomoći, molim te, da nam pošalješ podatke u inbox ( šifru korisnika s računa ili OIB vlasnika linije i kontakt broj). Na temelju pristiglih podataka napravit ćemo provjeru.
nema problema Mateja, ali onda ćeš mi reći da mi nemožeš dati istu uslugu u prosincu 2018 kao što sam ju imao u 2004... Toliko o ozbiljnosti poduzeća
Razina korisnika 1
Bedž +2
Budući da nam je zadovoljstvo naših korisnika na prvome mjestu, po primitku tvojih podataka, vidjet ćemo koje su sve mogućnosti otvorene za daljnju suradnju na obostrano zadovoljstvo.

Odgovori