Ko tu koga....

  • 30 November 2018
  • 3 odgovora
  • 306 pregleda

Imao sam internet od t-coma(ADSL) od 2004... prvo je brzina bila 4, pa onda 8 , na kraju su mi stavili oko 10 mbps . Prešao sam u VIP je je taj trio telefon + internet + tv bio jeftini oko 100kn mjesečno. 2 godine sam koristio tu uslugu i sad kad je A1smanjili su mi brzinu na 4 mbps kao da mi parica neda više.. Ja koristim to samo radi interneta, ostalo plačam radi stare majke... Slao sam im upite ali svaki je bio neuspješan.. 2 mjeseca imam sam A1, ako ih odkažem hoću li i koliko ću plaćati penale, ali dogovorio sam u centru istu brzinu interneta ?

Odgovora 3

Razina korisnika 1
Bedž +2
Budući da nam je zadovoljstvo naših korisnika na prvome mjestu, po primitku tvojih podataka, vidjet ćemo koje su sve mogućnosti otvorene za daljnju suradnju na obostrano zadovoljstvo.
nema problema Mateja, ali onda ćeš mi reći da mi nemožeš dati istu uslugu u prosincu 2018 kao što sam ju imao u 2004... Toliko o ozbiljnosti poduzeća
Razina korisnika 1
Bedž +2
Pozdrav Dubravko, žao mi je zbog prisutne poteškoće s korištenjem naše usluge. Kako bi ti bolje mogli pomoći, molim te, da nam pošalješ podatke u inbox ( šifru korisnika s računa ili OIB vlasnika linije i kontakt broj). Na temelju pristiglih podataka napravit ćemo provjeru.

Odgovori