vracanje isteklog broja

  • 25 September 2023
  • 5 odgovora
  • 308 pregleda

Bok,možete li mi pomoći?  Istekao mi je broj koji mi je potreban za ulazak u Google racun i sada nikako ne mogu ući u profile i neke od aplikacija. Dali ga je nekako moguće vratiti?

 


Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž

Tema ti je definitivno na krivom mjestu.

U ovaj podforum postavljaju se upiti sa porblematikom oko internet spajanja.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ako ti nije isteklo više od 270 dana od zadnje uplate bona samo nadoplati račun,aki je prošlo više od 270 dana, broj ti je onda deaktiviran, ne znam da li možeš od A1 zatražiti ponovno isti broj, probaj pitati.

A za Google račun napravi više načina identifikacije, ne samo tel.broj, recimo-možeš se i sa otiskom prsta prijaviti na račun (na mobitelu).

Pitala sam,ne mogu, nažalost. Rekla mi je da se pokušam obratiti A1 službi 

 

Treba mi broj kako bi se prijavila na facebook profil ,a ne mogu ni pomoću Google racuna niti drugog broja zato što mi je baš taj stari broj stavljen za dvostruku provjeru autentičnosti,a također sam zaboravila da ju moram aktivirati i ne mogu ni na koji drugi način dobiti kod za ulazak u profil 

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa da, za istekli A1 broj moraš zvati A1 da ti ga ponovno da, ako nije već zauzet, to sam ti i napisala u prvom odgovoru.

Za Google račun postoji više načina identifikacije i dobro ih je uključiti upravo zbog ovakvih situacija. E-mail, drugi tel.broj, biometrijska identifikacija.

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Maja Lakatoš jesi stupila u kontakt s A1 Službom za korisnike? Dobila u međuvremenu sve potrebne info oko teme javljanja za vraćanje ugašenog prepaid broja? Možeš nam se javiti OVDJE gdje unutar poruke pojasniš što tražiš od A1 da se napravi, napišeš broj mobitela i serijski broj SIM kartice ako ju slučajno imaš sačuvanu. Brojevi su na poleđini SIMice.

Odgovori