Riješeno

veće brzine optike u kaštelima

  • 20 February 2024
  • 4 odgovora
  • 115 pregleda

Razina korisnika 1

Poštovanje, zanima me kada će biti dostupne veće brzine optike u Kaštelima, infrastruktura koja je trenutno izgrađena i na koju se ljudi spajaju je po projektu sposobna za 10 gigabita međutim trenutno se pušta samo 300mbit

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 22 February 2024, 16:57

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž

Ovako preko optike brzine su dostupne uvijek…

Pitanje je kad će ti A1 dozvoliti da koristiš 2gbit/s.…

Optički kabel uvijek podržava brzinu pitanje je dalje operatera i njegove opreme.…

 

Meni su osobno u Zagrebu pustili 2gbit/s  i dali novi ruter koji ima i 10gbit port.… Sad pitanje je tko od korisnika opće ima napredniju opremu (sad m2 dobru lan karticu da bi to iskoristio.)

Meni komotno mogu pustiti i 10 gbit i samo ocito nije im to u interesu.…

Makar kad bi nasao nekog na smc-u platio bi mu kavu da pusti vecu brzinu njima je to par klikova 

 

 

Razina korisnika 4
Bedž +3

Svakodnevno radimo na poboljšanju kvalitete usluge u smislu širenja optičke mreže i u mjestima gdje je to prije samo dvije godine bilo nezamislivo kako bismo u što više kućanstava doveli usluge putem te vrste mreže i koja pruža najveće mogućnosti. Radimo i na osiguravanju stabilnosti interneta, povećanju brzina, ponudi novih i atraktivnih TV sadržaja te proširenju mrežnih kapaciteta općenito. Svi korisnici će kroz korištenje svojih usluga to osjetiti. Ovdje https://www.a1.hr/provjeri-dostupnost unosom adrese možeš pratiti dostupnost i čim budemo imali veće brzine prijenosa podataka, imat ćeš uvid u tu info.

Razina korisnika 1

Svakodnevno radimo na poboljšanju kvalitete usluge u smislu širenja optičke mreže i u mjestima gdje je to prije samo dvije godine bilo nezamislivo kako bismo u što više kućanstava doveli usluge putem te vrste mreže i koja pruža najveće mogućnosti. Radimo i na osiguravanju stabilnosti interneta, povećanju brzina, ponudi novih i atraktivnih TV sadržaja te proširenju mrežnih kapaciteta općenito. Svi korisnici će kroz korištenje svojih usluga to osjetiti. Ovdje https://www.a1.hr/provjeri-dostupnost unosom adrese možeš pratiti dostupnost i čim budemo imali veće brzine prijenosa podataka, imat ćeš uvid u tu info.

na toj stranici kad upišem svoju adresu piše da mi optika uopće nije dostupna, tako da slabo ažurirate podatke

Razina korisnika 2
Bedž +3

@darko1601 pozdrav, možeš li mi samo javiti svoje podatke i adresu privatnom porukom OVDJE kako bismo napravili detaljnije provjere vezano za brzinu interneta dostupnu na tvojoj lokaciji. 

Odgovori