Riješeno

Uvođenje optike u zgradu/stan

  • 31 December 2022
  • 4 odgovora
  • 329 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 2 odgovora

Je mozete provjerit da li mozete uvesti optiku u moju zgradu/stan Slavka Batusica 4 (Zagreb, Spansko) imam turbo internet al mi je nestabilan i mislim se prebacit nazad na hthr ako optika nije provediva...

Vjerujem da je optika dosla do zgrade ali nije provedena.

 

Hvala sve najbolje u 2023 :)

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 31 December 2022, 19:03

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 3
Bedž +2

I kod mene je ista stvar ali stabilno je, javi im se u inbox sa detaljima o tome ovdje

 

Klikni

I kod mene je ista stvar ali stabilno je, javi im se u inbox sa detaljima o tome ovdje

 

Klikni

Ma malo cu sacekat vidim da mnogi dobe provjere putem komentara. Ne zelim ih gnjavit, prvi slobodan ce mi valjda provjerit... 

Hvala

Razina korisnika 4
Bedž +1

Je mozete provjerit da li mozete uvesti optiku u moju zgradu/stan Slavka Batusica 4 (Zagreb, Spansko) imam turbo internet al mi je nestabilan i mislim se prebacit nazad na hthr ako optika nije provediva...

Vjerujem da je optika dosla do zgrade ali nije provedena.

 

Po HAKOM-u operater je Telemach i završetak svih radova je predviđen do kraja sljedeće godine. Što bi  značilo da bi njih trebalo kontaktirati.

Razina korisnika 1
Bedž +3

Pozdrav @vrabaci . Slobodno se javi našim kolegama u Službi za korisnike na broj telefona 0800 091 091 kako bismo ti mogli napraviti detaljnu provjeru mogućnosti instalacije optike na navedenoj lokaciji. Ako želiš, možeš nam poslati i poruku putem Foruma sa svojim podacima (OIB i kontakt broj) pa ćemo ti tamo pružiti sve potrebne informacije i povratno te nazvati. 😄

Svoju poruku možeš poslati ovdje, a također ti želim sretnu Novu godinu i sve najbolje! 😄

Odgovori