U zadnje vrijeme kolika su vam mjerenja na speed testu?

  • 2 May 2019
  • 45 odgovora
  • 9425 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 45

Razina korisnika 1
@joso rekli su mi poslat Huawei ako budu imali, ali nisu imali pa su poslali Zte, da ih stisnem malo da pošalju taj neki Huawei?

Razina korisnika 1
Aha to, nisam znao da E znaci Edge 😃 imam 2g 3g i 4g, obicno sam na 4G. Ako krene jeb.avat, malo stavim na 3g pa tu bude normalnije, al je onda upload trash

Što piše u routeru kad se ulogiraš da li mu je signal E, 3G ili 4G
Razina korisnika 1
@Joso jel se vrsta signala provjerava na 192.168?
Koja je vrsta signala? To kao da je Edge 🙂 Takav ima HT u jednom mjestu 15km od mene. Haha koja smijurija, na Edgeu u 21 stoljeću 🙂
Razina korisnika 1
Jesi vidio fotku iznad, sta da radim?
Ne mogu reći "previše se ljudi nakači", znali su da će tako biti, ne mozes doci kuci s posla navecer upalit sebi film pogledat
Znam da je skup ali je i vrijedan komad hardwarea koji se isplati posjedovat :)
Ne znam smije li se (bar za toliko) stavit kartica u mobitel. Možda testirat neko drugom A1 karticom....
Razina korisnika 1
Buraz ovo je već zlostavljanje.

Razina korisnika 1
Misliš stavit karticu u mobitel? Ili obicni speedtest na mobitelu?
Gledam ruter je preko 1000kn 😮
Pa sad ne mogu tvrdit da će pomoći. Signal je dovoljno jak da ide možda i do 50MBps. Prije sam imao bzine od oko 30MBps na jačini signala -108dB.
Bojim se da je možda kapacitet veze preopterećen pa i uz jak signal brzina bude mala.
Najbolje testirat mobitelom prije
Razina korisnika 1
Piše mi -93db
Znači mogu sam sebi kupiti ruter i stavit njihovu karticu bez problema?
Misliš da bi to moglo riješiti?
Nisam dobio ništa za produženje. Router sam si kupio sam. Huawei B525
BTW, one externe antene koje sam imao prije na ZTE 285+ nisam nikad koristio, samo su mi "odmagale" Isto tako ne koristim ih niti na ovom Huaweiu
Lokacija Slunj
2.1 km zračne linije od repetitora

Pogledaj koliko ti je jačina signala u dB. Bar da je oko -100dB ili manje (jači signal)
Mislim da produženje ugovora nema ulogu na brzinu signala.
Razina korisnika 1
@Joso Koja je tvoja lokacija? Ja sam navodno pod dobrom pokrivenosti jer sam prije imao 40mbps sto mi je odgovaralo jako. Nakon produženja je ispod 5mbps, i sa "produznim antenama koje sam stavio vani", i bez njih. Mogu vidjeti sliku tvog rutera? Rekli su da imaju bolji, neki "huawei" ali mi taj nisu mogli poslat jer ga nemaju. --.-- . Jesu ti oni poslali taj Kvalitetniji Ruter?

Evo mog današnjeg poslijepodnevnog screeshoota. Oba mjerenja su u razmaku jedan iza drugog.
Razlika je zato jer koristim kvalitetniji router koji osim maksimalnog LTE od 300MBps ima i mogućnost 5G WiFi. Prvi test je na WiFi 5G a drugi na običan WiFi.
U početku korištenja Homeboxa imao sam jako puno problema sa brzinom. Proveo sam doslovce sate i sate tražeći po kući najbolju lokaciju rutera. Od jesenas imamo novi odailjač i jačina signala mi je -86dB. Od tad sve mi je stabilno i moram priznat da sam i prezadovoljan uslugom. Čak i opcije koje se nude su mi jako dobre.
Ugovor sam produžio prije 2-3 mjeseca na opet 2 godine
Razina korisnika 1
Meni je dnevni rezultat u prosjeku 110/33 a noćni (ranojutarnji) 150/33. Maksimalni ikad izmjereni bio je 174/55 :)
kad si potpisao ugovor
Meni je dnevni rezultat u prosjeku 110/33 a noćni (ranojutarnji) 150/33. Maksimalni ikad izmjereni bio je 174/55 🙂
Razina korisnika 1
Nikakve. 1-2 ako sam srece u downloadu...

Odgovori