Riješeno

Što se događa s A1 u zadnje vrijeme?

  • 4 November 2023
  • 3 odgovora
  • 317 pregleda

Dakle, zadnjih tjedan dana, dolaze periodi po par sati gdje ima interneta 10 minuta, onda 10 minuta nestane, i to ne samo meni već i ljudima koji isto imaju A1.
Uz to prije par dana TV uopće nije radio, već je slika bila smrznuta.

Jedino što uvijek radi kako treba je upozorenje koje stiže optičkom brzinom kada se kasni nanosekundu za plaćanje usluge koja ne svako malo ne radi.

icon

Najbolji odgovor od A1_Dolores 7 November 2023, 12:18

Pogledaj original

Odgovora 3

Ista stvar se i meni događa zadnjih par dana i vrlo je iritantno kad svako malo nestaje interneta jer se ništa do kraja ne može napraviti.

Razina korisnika 2

I meni i hrpa ljudi se isto događa u Zelini gdje je friško uvedena optika,svakih 7-10 dana  počne pucati i do restarta routera ne dođe k sebi.

Interesantno je da ovi iz podrške ne vide pucanja i sve je zapravo podignuto i vlan ovi i telefon i sve radi,al očito na centrali se dogodi problem i nije do korisnikove strane doma problem.

Poslao sam već hrpu mailova za više lokacija (traceroute logovi iz A1 rotuera i slično ) i hrpa poziva ,nitko ništa ne rješava u A1 i samo bezvze mjenjaju ljudima router doma što naravno ne pomaže, ako do kraja godine ne riješe problem mjenjam operatera, A1 je totalno neozbiljan.

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @fuco, @network-master i @ivicask, hvala vam na prijavi. Da bismo izvršili tehničke provjere vaših usluga, molim vas da nam se javite u inbox sa svojim podacima. 

Odgovori