Riješeno

Sramota od firme

  • 6 October 2023
  • 5 odgovora
  • 392 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 4 odgovora

Znaci danas mi dolazi mail da na mojoj adresi nije dostupna optika (oko 11 sati), ima 15 min dosao je tehnicar i spaja optiku u kat ispod mene (obiteljska kuca) i pita me hoce li on dati nalog za spajanje optike u moj stan posto je ostavljen jos 1 spoj za mene (ja sam zatrazio kad su vukli kabele), ja govorim coviku da nisam na t com-u, on kaze nista onda on tu ne moze al da je sve spremno za spajanje do bazne stanice i da se sve moze odraditi samo trebam zvati a1. Zovnem i oni mi kazu da nije dostupno i da nema infrastrukture da moram cekat, sramota svih sramota, 5 godina placam adsl i ne bunim se jer nije bilo druge opcije i sad kad je dostupno u vas nije dostupno. Btw u stan ispod mene koristi iskon. Ne preporucam nikom jer nema trenutno gore opcije nego a1, svi mi nude optiku (tcom, iskon, telemach) osim a1

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 6 October 2023, 13:39

Pogledaj original

Odgovora 5

A1 nema optike na tvojoj adresi, a tuđu (još uvijek) ne koristi.

Vidi što možeš dobiti i po kojoj cijeni kod drugih operatora ...

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @Brsta, slobodno nam se javi porukom OVDJE na naš profil pa možemo dodatno provjeriti koje tehnologije su dostupne na tvojoj adresi. 

@tomislav.begic2 nude svi optiku, iskon za 21€ bez ugovora, tcom 30€, a a1 vise ne nudi niti adsl nego 4g homebox.

@A1_Karlo napisano je sta vi nudite 4g homebox

Tcom i Iskon imaju istu optiku, to valjda znaš.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Unosom adrese https://www.a1.hr/provjeri-dostupnost može se u bilo kojem trenutku provjeriti što je dostupno od A1 fiksnih usluga i po kojoj cijeni. 

Odgovori