Riješeno

Spora “Internet SIM na bonove 120 GB 5G” ?

  • 31 August 2023
  • 30 odgovora
  • 1049 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 18 odgovora

Aktivirao sam “Internet SIM na bonove 120 GB 5G” i na moju žalost radi na 5G 10MHZ umjesto na recimo 5G 100MHZ što mi radi u pretplati šeralica ili tako nešto. Zašto ne “full” brzina? 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 3 September 2023, 23:26

Pogledaj original

Odgovora 30

Razina korisnika 7
Bedž +4

To sam i napisao tarife na pretplatu nemaju ograničenje DL i UL samo tarife na bonove su ograničene na 75Mbps DL i 25Mbps UL ima i još manje na 10Mbps neke tarife. Pa koje to brzine mjeriš na te dvije tarife Net2Go i 2Stay ?

 

daworin kod mene je ista brzina bili bonovi Net2Go ili pretplata 2Stay, ova ispod: 

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ok imaš sreće neka tako ostane možda su šta promijenili jer nisam testirao već 6mj njihove tarife na bonove. Ali na portalu im i dalje piše da je limitirana DL brzina 

moje razumijevanje “Do 10 Mbps na bilo kojoj lokaciji u RHPaket vrijedi 30 dana” je 10 Mbps minimalno na bilo kojoj lokaciji, malo optimistično, sigurno nije baš bilo gdje 😆

Razina korisnika 7
Bedž +4

Do 10Mbps ne znači minimalno 10 nego od 0.000001 do 10 i 0.1 ulazi u taj do 10 i to se može ostvariti sigurno u bilo kojem dijelu HR gdje postoji barem 3G signal od TE ili HT

Odgovori