Riješeno

Problemi s konekcijom na server mmo igrice preko mobilnog internet 4g ... (World of Tanks)

  • 14 February 2022
  • 2 odgovora
  • 340 pregleda

Kao i sto sam naslov kaze imam problema s konekcijom na server igrice iako internet radi savrseno na svim ostalim aplikacijama i chrome-u… S igricom nisam imao nikakvih problema i probao sam sto stvari s igricom ali nista nije pomagalo jer igrica kad se ostvari konekcija radi savrseno dobro… To mi se nije dogadalo do unazad zadnjih par mjeseci… Problem se sam od sebe rijesi nakon nekog vremena ali se cesto ponavlja i ne mogu ostvarit konekciju po dva tjedna i onda odjednom magicno proradi dok drugi igraci nemaju takvih problema ako nisu na a1….Godinu dana koristim aktivno a1 za igranje ove igrice i nikad nikakvih problema pa me zanima sta se dogodilo iznenada ili ako ima netko nekakav prijedlog

icon

Najbolji odgovor od Cole 14 February 2022, 16:11

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 3
Bedž +2

Moguće je da CGNAT smeta. Nazovi SZK I zatraži deaktivaviju. Mada nisam siguran vjerovatno ce netko iskusniji odgovoriti.

Pozdrav,

provjerio bih je li ovaj problem zaista riješen navedenom intervencijom? Naime, imam isti problem s konekcijom na navedene igre.

Odgovori