Riješeno

Povezivanje playstation network preko wifi

  • 1 September 2023
  • 5 odgovora
  • 247 pregleda

Dobar dan! Treba mi pomoć ako netko zna. Kupili smo novi router ZTE tj uzeli homebox 4G na pretplatu neki dan. Sad ovako imam problem da mi se playstation nece povezati preko WiFi na router.Mobiteli bez problema su povezani i nemam problema osim sa ps4. Da li netko mozda zna u cemu je problem? Hvala, Lp

icon

Najbolji odgovor od A1_Josip2 5 September 2023, 14:06

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @Danči1989, prema opisanom koristiš našu uslugu s kojom je sve OK, a uređaj PS4 je kupljen u A1 ponudi ili nije? Ako je uređaj ispravan ne bi trebalo biti problema oko povezivanja na WiFi mrežu. Vidiš li uopće A1 mrežu, naziv ili vidiš druge, a od Homeboxa ne vidiš ili ne vidiš baš ni jednu mrežu kada pokreneš traženje?

Playstation je u redu, uvjek je bio spojen na homebox ali od hrvatskog Telekoma, prije par dana smo uzeli od A1 homebox i novi router ZTE. Mreza je vidljiva al nece da se spoji na WiFi. Prilikom spajanja javlja se greska. 

Playstation je u redu, uvjek je bio spojen na homebox ali od hrvatskog Telekoma, prije par dana smo uzeli od A1 homebox i novi router ZTE. Mreza je vidljiva al nece da se spoji na WiFi. Prilikom spajanja javlja se greska. 

Ne propaznaje DHCP i Nat type 

Playstation je u redu, uvjek je bio spojen na homebox ali od hrvatskog Telekoma, prije par dana smo uzeli od A1 homebox i novi router ZTE. Mreza je vidljiva al nece da se spoji na WiFi. Prilikom spajanja javlja se greska. 

Ne propaznaje DHCP i Nat type 

Pozdrav @Danči1989 , predlažem da se javiš u službu za korisnike kako bi kolege provjerile da li ti je ip adresa u cgnat rasponu jer ponekad to zna stvarati poteškoće sa spajanjem na playstation mrežu.

Playstation je u redu, uvjek je bio spojen na homebox ali od hrvatskog Telekoma, prije par dana smo uzeli od A1 homebox i novi router ZTE. Mreza je vidljiva al nece da se spoji na WiFi. Prilikom spajanja javlja se greska. 

Ne propaznaje DHCP i Nat type 

Pozdrav @Danči1989 , predlažem da se javiš u službu za korisnike kako bi kolege provjerile da li ti je ip adresa u cgnat rasponu jer ponekad to zna stvarati poteškoće sa spajanjem na playstation mrežu.

Pozdrav! Pokušali smo i na taj način ali i dalje isti problem. 

Odgovori