Riješeno

PONOVNI problemi sa internetom na Ravnicama

  • 18 April 2024
  • 5 odgovora
  • 200 pregleda

Eto nećete vjerovati sad drugi put pišem isto jer se nije poslalo prije 10 minuta jer internet ne radi.

Prije 3 tjedna imao sam iste probleme, tehničari su ustanovili da je problem na NODE-u i problem su softverski “rješili”. Prije tjedan dana ponovno je počeo internet radit probleme, ali samo na jedan dan pa sam slao privatnu poruku prošloj osobi koja mi se javila na ovom forumu gdje sam dobio legendarni odgovor da “resetiram modem”. I bez resetiranja su nestali problemi jer je to očito normalno u A1 da nestaje interneta. I sada opet danas imam iste probleme kao i prije 3 tjedna. Pa do kad to bude trajalo? Koliko puta tehničari moraju softwareski popravljat očito nepopravljive probleme? Što je najbolje eto danas ponovno najavljujete dizanje cijena. Jedina dobra vijest je da mi uskoro ističe ugovor sa vama.

 

tldr: usluga vam se degradira već godinama, dižete cijene, internet puca ko da ima mjesečni ritam, popravci više ko da i ne rade. Valjda nebudem ponovno ovo morao pisat ako sada pukne veza...

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 19 April 2024, 15:01

Pogledaj original

Odgovora 5

Ista stvar i u Gospiću na internetu preko parice i na mobitelu, stalno prekida i sporo ucitava od sinoć.

Razina korisnika 1

Ne znam da li je relevantno ali primijetio sam da danas dosta stranica ne otvara (brzina je ok), tu i tamo radi pa opet ne i tako u krug, izgleda kao problem s rutom, probao sam razlicite dns servere.
 

ne radi
proradi

 

Dubrava optika ista stvar.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Preopterećenost mreže. Previše korisnika konstantna bolest A1 mreže.

Razina korisnika 1
Bedž +3

@Covac , ako postoje kakve smetnje prilikom korištenja naših usluga, uvijek se možeš javiti našim tehničarima na 0800 091 091. Ako želiš, možeš sam se javiti i u inbox kako bismo zajedno mogli baciti oko na situaciju.

Odgovori