Optika, promjena brzine

  • 3 November 2022
  • 4 odgovora
  • 393 pregleda

Bok, 

da podijelim svoje iskustvo. Naime 31.10.2022. zatražio sam promjenu brzine interneta ne znajući da ću odmah nakon toga izgubiti internet vezu. Nitko me na to nije upozorio, mislio sam da to ide automatski, no bio sam u krivu. Zvao sam službu za korisnike-tehnička službu, kažu bit će riješeno tijekom dana. Otad sam ih zvao još par puta, ali uvijek slični odgovori. Danas je 3.11.2022. još uvijek nemam internet. Oprema je u redu, sve radi, problem je kod njih kažu, nešto se zbrkalo i neki njihov odjel to treba riješiti. Izgleda de je problem sofverske naravi i oni već četrvti dan ne uspjevaju riješiti taj problem. Osobno, ne bi preporučio A1 nikome, jer ako za ovakav problem im treba toliko vremena, pitam se kako riješavaju kompleksije probleme.


Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne mogu vjerovat da se zbog promjene brzine isključi kompletna usluga, što ne radi ni tv ni telefon? Netko je negdje gadno zeznuo..

Ne mogu vjerovat da se zbog promjene brzine isključi kompletna usluga, što ne radi ni tv ni telefon? Netko je negdje gadno zeznuo..

Da, nemam nijednu uslugu već peti dan. Ništa ne radi, a u službi za korisnike kažu mi svaki put kad zovem da rade na brzom riješavanju problema. Ako je ovo brzo, pitam se što je sporo.

I meni je ova situacija nadrealna. Mnogi ljudi su mi govorili da ne uzimam A1, jer su imali jako loša iskustva. Mislio sam da pretjeruju, no evo me kako nemam internet peti dan zbog trivijalnosti kao mjenja brzine interneta.

Razina korisnika 2
Bedž +2

Ako si na kabelu ili optici onda se Turbo internet tarifa se aktivira kad tehničar zatvori radni nalog nakon promjene sa Ubee rutera na Fritz. Sad ne kužim kak si ostao bez usluge.

Ako si na kabelu ili optici onda se Turbo internet tarifa se aktivira kad tehničar zatvori radni nalog nakon promjene sa Ubee rutera na Fritz. Sad ne kužim kak si ostao bez usluge.

Došli su tehničari i promjenili router. Tek nakon zamjene router internet je proradio.

Lijep pozdrav

Odgovori