Riješeno

Optika na Knežiji

  • 8 January 2024
  • 3 odgovora
  • 86 pregleda

Poštovani, da li se zna kad će u nebodere na Knežiji doći optika, točnije Knežija 7? Unaprijed hvala na odgovoru 

icon

Najbolji odgovor od A1_Dolores 9 January 2024, 13:36

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @davgrec 
Jesi unio cijelu adresu ovdje https://www.a1.hr/provjeri-dostupnost? Ako treba dodatna provjera s naše strane, molim te javi nam se OVDJE pa ćemo ispitati pojedinosti za tvoju adresu. Od podataka nam šalješ ime i prezime, OIB, kontakt broj te puni naziv ulice, kućni broj, poštanski broj i mjesto. Prati link OVDJE za slanje tih podataka. Nikako ih javno ne piši zbog zaštite privatnosti. 😉 Hvala!  

Poštovana, imam uslugu na ovoj adresi još od Adriatic kabela dok su kabele uvlačili kroz prozore. Onda je bio B-net a sad je A1. Još uvijek smo na bakrenoj žici, uslugom sam zadovoljan ali dobijam pozive od drugih operatora koji već odavno u mojem neboderu imaju provučene optičke kabele a ja se držim A1 ko pijan plota. Pitanje je samo da li mislite potegnuti optički kabel do korisnika? Hvala

Razina korisnika 2
Bedž +3

@davgrec za provjeru plana izgradnje, potrebne su nam određene informacije jer nemamo mogućnost općenite provjere. Kako je kolegica Ivana navela, slobodno nam se javi u inbox. 

Odgovori