Riješeno

Ogroman ping,pad downloada i uploada

  • 17 October 2023
  • 4 odgovora
  • 257 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 19 odgovora

Evo počeli problemi i kod mene.Dodem doma i slucajno idem probat speedtest,kad ono iznenadenje.Ping ide od 34,pa sve do 100,a brzina od 200-600,a tako i upload,zadnje mjerenje 300.Zovem SZK,doticna kaze sve je ok,ali resetirat cemo liniju i bit ce sve u redu,je kako da ne,naravno da nije u redu.Pitanje je sta mi je cinit?

Najrade bi uzeo cekic i razbio ruter u milijun komada,pa neke se slikaju oni i njihova optika.U t-comu sam imao 30 mbps,ali je uvijek bila ista i nije bilo problema.Naravno brzina mi je bila mala,pa sam zato i presao na A1.Ajmo napisite ima li  jos netko veceras na podrucju gornje dubrave(čučerje) ovakve probleme,Lp,Dino

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 19 October 2023, 13:09

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @pasara, jesi li povezan LAN kabelom s računalom/laptopom? Na taj način bi trebao imati najstabilniju moguću vezu. Ako već jesi povezan kabelom i poteškoća se ponavlja, savjetujem da se javiš kolegama iz tehničke podrške na broj 0800 091 091 da se utvrdi što je dalje potrebno učiniti. Karlo

Da povezan sam sa kabelom.Kvar je prijavljen i sutra bi trebao doci tehnicar.Lp,Dino

Linija savrsena.Kaze tehnicar da u nocnim satima prelaze sa huawei servera ili kako vec(koji su u ormarima),na zte.Zato je ping bio visok,a onda dl i ul su se glupirali

Znaci imao sam upload 501,a sada je 470 i to je zbog te zamjene i nece se vise ni vratit na 500 jer je sve drugacije podeseno,pa vjerojatno dok god budu radili(prebacivali)dogadat ce se takva sr..a.A sta je tu je.Mene vise smeta sta tehnicka sluzba nije upoznata sa radovima,jer onda nebi nista ni prijavljivao.Lp,Dino

Razina korisnika 2
Bedž

iskreno bas mi ta prica od tehnicara ne pije vodu.
Budeš vidio sad narednih par dana ako situacija bude ista zovi ih ponovno tebi usluga ne radi kako treba i to je cinjenica ove stvari sa prebacivanjem servera neka okace macku o rep.

Odgovori