nocna opcija ili...

  • 20 September 2017
  • 7 odgovora
  • 474 pregleda

  • Forum rekreativac
  • 7 odgovora
..pozz svima!
..malo sam cackala tek tako iz zezancije i vidim ovo:


i nije to jedino..ima toga jos..pa pitam o cemu se radi?

Odgovora 7

Razina korisnika 3
..pozz svima!
..malo sam cackala tek tako iz zezancije i vidim ovo:


i nije to jedino..ima toga jos..pa pitam o cemu se radi?


Bok @maska

Pričamo o Moj VIP portalu - pregled transakcija za određeno razdoblje.

Prikazana ti je potrošnja internet prometa po sesijama što ne znači da ti se obračunava iz tarife ako imaš aktiviranu Noćnu opciju 😉

Kakvo je stanje na tarifi?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel to prikazan promet u kB? Ako je, neki od uređaja spojen na wifi je online. Primjerice mob, ažurira se software, checkira se mail, prognoza... nešto sitno povuče...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kažem ti, nešto je prikopčano na HB i checkira svako malo a promet je neznatan. Ukoliko bi bio veći promet, netko od susjeda ti se nakačio. :D

Nisi mi odgovorila koje uređaje imaš spojene na HB osim kompa (jer za njega si rekla da je ugašen u to vrijeme) pa će ti biti jasno.

P.S. otiđi malo do Londona s upaljenim mobom i uključenim mobilnim podacima. Nećeš taknuti mob a on će ti svako malo prikopčati na net, ažurirati vrijeme, sync-ati mailove i naravno potrošiti prometa.

I da, cjepidlačiš... 😃 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
...hihi...zabrijala sam...
imam mob nakacen na hb i taj vrag se stalno nekaj azurira al neka ga..


Eto rješenja. 🙂
..hm...mali sam potrosac ali mi se cini da su ipak sve fino zbrojili!
zvala sam i prijavila pa su mi rekli da je nalog za pregled poslan...
nocna mi je ukljucena ali zanimljivo je to da je ta potrosnja svaku noc u priblizno isto vrijeme...
i naravno tada nisam ni online...do sad je bilo sve bez problema pa sam se opustila.
...taman sam pocela zaboravljati prevarante iz ht i muljatore iz iskona vjerujuci da je vip bolji..ah...:(
..ma sve je...ok pretjerala sam iako cu pratiti svaki dan jer neke stvari mi svejedno ne stimaju.
ako u 00.01 imam potroseno 8180 kak u 06.27 imam 8185
ok..malo je..zanemarivo ali jel svaku noc tolko...ili vise?
al opet velim zanemarivo je i malo ali wtf je to i zasto?
ok...ja cjepidlacim... 🆒
...hihi...zabrijala sam...
bolje reci pogrijesila...al svejedno mi to ni praf da mi nocnu uracunavaju ikakav promet pa taman bilo i malo!
imam mob nakacen na hb i taj vrag se stalno nekaj azurira al neka ga..
ma da bar imam susjede u blizini sama bi im rekla da se prikace po noci ali nemam..
..i tako...
ne vjerujem u teorije zavjere al nikad se nezna mozda jednom i pogode pa iznenada odemo svi u prah...

Odgovori