nocna opcija ili...

  • 20 September 2017
  • 7 odgovora
  • 474 pregleda

  • Forum rekreativac
  • 7 odgovora
..pozz svima!
..malo sam cackala tek tako iz zezancije i vidim ovo:


i nije to jedino..ima toga jos..pa pitam o cemu se radi?

Odgovora 7

Razina korisnika 3
..pozz svima!
..malo sam cackala tek tako iz zezancije i vidim ovo:


i nije to jedino..ima toga jos..pa pitam o cemu se radi?


Bok @maska

Pričamo o Moj VIP portalu - pregled transakcija za određeno razdoblje.

Prikazana ti je potrošnja internet prometa po sesijama što ne znači da ti se obračunava iz tarife ako imaš aktiviranu Noćnu opciju 😉

Kakvo je stanje na tarifi?
..hm...mali sam potrosac ali mi se cini da su ipak sve fino zbrojili!
zvala sam i prijavila pa su mi rekli da je nalog za pregled poslan...
nocna mi je ukljucena ali zanimljivo je to da je ta potrosnja svaku noc u priblizno isto vrijeme...
i naravno tada nisam ni online...do sad je bilo sve bez problema pa sam se opustila.
...taman sam pocela zaboravljati prevarante iz ht i muljatore iz iskona vjerujuci da je vip bolji..ah...:(
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel to prikazan promet u kB? Ako je, neki od uređaja spojen na wifi je online. Primjerice mob, ažurira se software, checkira se mail, prognoza... nešto sitno povuče...
..ma sve je...ok pretjerala sam iako cu pratiti svaki dan jer neke stvari mi svejedno ne stimaju.
ako u 00.01 imam potroseno 8180 kak u 06.27 imam 8185
ok..malo je..zanemarivo ali jel svaku noc tolko...ili vise?
al opet velim zanemarivo je i malo ali wtf je to i zasto?
ok...ja cjepidlacim... 🆒
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kažem ti, nešto je prikopčano na HB i checkira svako malo a promet je neznatan. Ukoliko bi bio veći promet, netko od susjeda ti se nakačio. :D

Nisi mi odgovorila koje uređaje imaš spojene na HB osim kompa (jer za njega si rekla da je ugašen u to vrijeme) pa će ti biti jasno.

P.S. otiđi malo do Londona s upaljenim mobom i uključenim mobilnim podacima. Nećeš taknuti mob a on će ti svako malo prikopčati na net, ažurirati vrijeme, sync-ati mailove i naravno potrošiti prometa.

I da, cjepidlačiš... 😃 😉
...hihi...zabrijala sam...
bolje reci pogrijesila...al svejedno mi to ni praf da mi nocnu uracunavaju ikakav promet pa taman bilo i malo!
imam mob nakacen na hb i taj vrag se stalno nekaj azurira al neka ga..
ma da bar imam susjede u blizini sama bi im rekla da se prikace po noci ali nemam..
..i tako...
ne vjerujem u teorije zavjere al nikad se nezna mozda jednom i pogode pa iznenada odemo svi u prah...
Razina korisnika 7
Bedž +3
...hihi...zabrijala sam...
imam mob nakacen na hb i taj vrag se stalno nekaj azurira al neka ga..


Eto rješenja. 🙂

Odgovori