Riješeno

Net type

  • 24 November 2018
  • 6 odgovora
  • 327 pregleda

Pozdrav ljudi,

vjerujem da nisam jedini koji igra ps4 online pa me zanima kako rijesit problem net typa.

naime u glavnom meniu mi je net type2 sto je dobro, medjutim u COD blackops4 mi je net type strict sto je najgora opcija i nemogu se spojit skoro na nikog, niti se na mene moze neko spojit

e sad znam da COD ima svoje portove koje treba otvoriti i sve je to odradjeno ali problem ostaje isti...

ruter je UBEE, model je TVW625-0S-000

Hvala
Lp
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 24 November 2018, 11:21

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Moraš nazvat tehničku i objasnit da ti treba za gaming i otvaranje portova. Po defaultu je strict iz sigurnosnih razloga a kome treba, njemu na zahtjev isključe. Barem tako su drugi forumaši rješavali.

I svakako se javi da li je rješeno, da znaju i drugi. ;)

Edit: postoji već tema pa koliko vidim radili su zamjenu routera, ne znam jel se u međuvremenu nešto promijenilo.

LINK
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja bih ti savjetovao da nazoveš tehničku i objasniš za što ti treba. Ako to tvoj model routera ne može, reci da ti je to neophodno i lijepo zamoli da ti daju drugi. U poslovnici te vjerojatno čeka djelatnik ili djelatnica s upitnikom iznad glave jer to nije u njihovoj domeni već domeni tehničara. 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma nisi me shvatio, router ne dobivaš u poslovnici nego ti tehničar zamijeni. 🙂
ok, hvala na tako brzom odgovoru ici cu do poslovnice pa pitat jel moguca zamjena rutera jel ipak je on ispravan pa da nebude problema

a tako nesto su mi i savjetovali ljudi koji se malo bolje kuze u te stvari, al nekako mi se cinilo zgodno jos da provjerim prije nego odem do poslovnice....

hvala svakako
jasno da, lakse ce teci razgovor ako kazem da je njihov tehnicar procijenio da treba novi ruter nego da ja banem ovako iz vedra neba i da trazim drugi....

hvala
aha, onda jos i bolje :)

hvala puno

Odgovori