Riješeno

Kako portforward-ati UBEE TVW625

• 15 Travanj 2018
  • 3 odgovora
  • 1902 pregleda

Pozdrav, zanima me kako portforwardati navedeni router za bilo koji port?
Pokušavao sam već neke korake iz slične teme, ali ništa nije pomoglo pa ako mi netko može da detaljno objasni kako isto napraviti bio bih mu zahvalan
icon

Najbolji odgovor od A1_Darko 30 Travanj 2018, 09:34

Pozdrav @ante2103!

Logiraš se u sucelje routera te odabareš Advanced Setup -> NAT -> Virtual Servers – Add

NAT – Virtual Servers

1. User Interface

2. Service name - naziv koji želimo staviti za PF

3. Server IP Address - - Upisujemo IP adresu koju smo postavili na mrežnim postavkama uređaja za koji radimo PF

4. Status - odaberemo Enabled

Upisujemo port za koji želimo napraviti Port Forward

Nakon podešavanja odaberemo Save/Apply kako bi spremili postavke. Ako je željeni port uredno otvoren, isto se može provjeriti na linku http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
Prilikom provjere otvorenog porta, na portu, odnosno na Routeru treba biti spojena oprema. Ukoliko na testiranom portu nije spojena nikakva oprema Port checker će javljati da je port zatvoren, jer na drugoj strani nema opreme koja „sluša“ na tom portu.

Poz!
Pogledaj original

Odgovora 3

Pozdrav @ante2103!

Logiraš se u sucelje routera te odabareš Advanced Setup -> NAT -> Virtual Servers – Add

NAT – Virtual Servers

1. User Interface

2. Service name - naziv koji želimo staviti za PF

3. Server IP Address - - Upisujemo IP adresu koju smo postavili na mrežnim postavkama uređaja za koji radimo PF

4. Status - odaberemo Enabled

Upisujemo port za koji želimo napraviti Port Forward

Nakon podešavanja odaberemo Save/Apply kako bi spremili postavke. Ako je željeni port uredno otvoren, isto se može provjeriti na linku http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
Prilikom provjere otvorenog porta, na portu, odnosno na Routeru treba biti spojena oprema. Ukoliko na testiranom portu nije spojena nikakva oprema Port checker će javljati da je port zatvoren, jer na drugoj strani nema opreme koja „sluša“ na tom portu.

Poz!
Već sam probao navedeno, no jednostavno što god napravio neće i ne radi, tehnička podrška je isto radila neke izmjene i na kraju smo dosli da naprave nalog za zamjenu rutera
Meni na tom ruteru nekad otvori ,ali češće ne a uvijek istu proceduru radim. Ni meni nije jasno. Mislim da njemu treba novi firmware da se dopune nedostatci i bio bi dobar router jer brzina mu je Ok za sad. Ali fale neke opcije u meniju nažalost

Odgovori