Riješeno

Gašenje Band-ova i spora brzina + Ping Spike-ovi


Brzina 5G Slavonski Brod do prije tjedan dana sve je bilo super islo je 200mbps i n78 band je bio ukljucen ali pošto on više nije ukljucen na n28 bandu imam ovakvu brzinu. Jitter isto uzas prije je bio ispod 5 ovo sad katastrofa. Ping u igricama je bio normalan od 25-35 ali ovo sad je ne igrivo.

eNB ID 3295 Tornja na kojeg se spajam i gdje je n78 Radio i sve je bilo uredno.  Kada mislite ukljuciti band n78 jer sa ovakvom uslugom necemo daleko dogurati.Taj toranj mi je najblizi i ne postoji nikakva prepreka cista vidljivost. 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 4 April 2023, 21:13

Pogledaj original

Odgovora 11

Ovo je bila brzina 03/27 na Steam Platformi dakle sve uredno bez prigovora i greske.

 

Razina korisnika 1
Bedž +3

Pozdrav @dario00_ ! Slobodno se javi našim kolegama u Službi za korisnike na broj telefona 0800 091 091 i odaberi odjel tehničke podrške kako bismo mogli napraviti detaljnu provjeru i pružiti ti potrebne informacije. 🙂

@A1_Mislav Pozdrav, vec je bio tehnicar kod mene jucer i danas me zvala vasa Tehnicka Sluzba i rekla je kako rade na otklanjanju poteskoce pa se nadam da ce uskoro proraditi.

Evo vec 10 dana nema 5G signala ne znam do kada vise cekati ?

Da napomenem ovi vasi tehnicari ne znaju da 5G-SA jos nije uveden cak ni ne zna uci u sucelje vanjske antene dok mu ja nisam pokazao i tako on klikce tamo po pola sata ne zna ni on sta radi. Takodjer nisu upuceni gdje se spaja mreza na koji toranj ne gledaju cellmapper.

Takodjer kad je bila instalacija samo gleda kolika je brzina namontira antenu nista ne prate ne gledaju jacinu/snagu signala pa jel se tako dolazi na brazaka i samo da je sto prije otici.

Evo i brzina od maloprije na “4G” ni traga od 5G.  Ni priblizno brzinama koje ste naveli 200mbps.

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

@dario00_ Molim te javi nam se porukom OVDJE i navedi nam podatke vlasnika linije. Također prilikom testiranja brzine odaberi A1 server umjesto Telemacha.

Nema A1 Servera ni na jednom speedtest-u vec duze vrijeme.

Dao sam podatke ponovno.

Slika 28/03 Kada je bilo 5G na n78 band-u i poslije toga nista.

Takodjer me zanima hoce li moj racun biti 30€ ili ce biti umanjen?  Jer ne dobijam ono sto bih trebao imati.

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo ja u Zagrebu na 5G mreži, a brzineee, čak je najgore prek A1 servera

 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ispada da nema razlike u odnosu na 4G. Zamotano u celofan i stavljena oznaka “5G”.

 

5G NSA je rješenje za 5G mreže gdje je mreža podržana postojećom 4G infrastrukturom.  

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ali očigledno jesu nešto smunjali jer prije par mjeseci sam imala ovo, tad i nikad više poslije

 

A ovo su mi rezultati na HT-u 

 

Odlicne brzine sve sam blize odlasku jer sta meni vrijedi ovo ako ja ne dobijam ono sto ste propisali 

Takodjer da ne govorimo o ping-u 

U online igrama ono skace do 500ms dakle neupotrebljivo i ja bi onda trebao placat racune pa ko je lud. 

A racun ce biti u punoj cijeni + ce mi naplatiti jos nesto  izmisljeno tako da me se odmah rijese.

Bitno da je vama dobro a korisnik imao uslugu ili ne zar je to danas bitno 🙂

Vec godinama vodim borbu sa internetom sa goreg predjem na jos gore pa ovo nema nigdje.

LP.

I Sretan Uskrs vam zelim 😘

 

Odgovori