Fritzbox 6660 wifi pucanje veze

  • 26 March 2024
  • 3 odgovora
  • 91 pregled

Imao sam 2 godine bez ugovorne obveze giganet dakle do 1gbps na ruteru Tehnicolor CGA 4236, sve je radilo super i nikad pucanje veze, wifi je isao do 700-800mbps.

Uzeo nedavno ugovornu obvezu 2gbps brzinu + tv. Od kad su došli i stavili mi fritzbox 6660, svaki dan mi bar 3 il 4 puta puca wifi veza, a da ne govorim kako je brzina wifija do 100-150mbps max, preko kabla radi super ali mi je bitan wifi jer mi se ruter nalazi u potkrovlju obzirom na zicu koja ide s stupa na kuću.

Da li je moguća zamjena rutera jer ovo je neizdrživo, nisam trebao uzimati ugovornu obvezu očito... 


Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @Damir60, žao mi je što imaš poteškoće s uslugom. Jesi li prijavio već poteškoću našoj tehničkoj podršci? Ako nisi, to možeš učiniti pozivom na broj 0800 091 091. Kolege će napraviti sve potrebne provjere da se utvrdi u čemu je problem. 

Pozdrav @A1_Karlo , zahvaljujem na informaciji, kontaktirao sam tehničku podršku i serviser sutra dolazi zamijeniti ruter, nadam se da će to riješiti problem.

Bedž

@Damir60 hvala ti na povratnoj informaciji! Vjerujem da će zamjena routera riješiti poteškoću i da ćeš nesmetano koristiti našu uslugu. 

Odgovori