Riješeno

FLATBOX DUO

  • 25 August 2020
  • 36 odgovora
  • 7399 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 36

Razina korisnika 4
Bedž +1

Jasno mi je, ali p3r02d3r0 je pitao za aktivaciju usluge a već ima takav uređaj, pa sam pretpostavio da već koristi nekakvu Homebox uslugu.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Ord mislim da je došlo do nesporazuma :grin:  Ako produljuješ ugovornu obvezu uz promjenu paketa na Flatbox DUO, možeš zadržati svoj postojeći uređaj. Ako je u pitanju aktivacija potpuno nove usluge onda je potrebno kupiti i novi uređaj. Nadam se da je sada jasnije :wink:

Razina korisnika 4
Bedž +1

To sam i mislio, međutim odgovor A1_Dražena me zbunio.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Ord bok, nema potrebe za kupnjom novog uređaja :) Produljenjem ugovora mijenjaš tarifu na Flatbox koja je poboljšana u odnosu na postojeći Homebox . 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Znači, kad mi istekne ugovor Homebox tarife i želim je produžiti, ne mogu jer više ne postoji, nego moram prijeći na Flatbox i kupovati drugi uređaj?

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Ord bok, SIM karticu iz Flatbox-a nije dozvoljeno vaditi i stavljati u drugi uređaj sukladno uvjetima korištenja terminalne opreme i realizacije Homebox/Officebox priključka. 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ne razumijem, u pitanju je potpuno isiti uređaj, ali moraš kupiti novi? Zašto?

Bedž +3

Pozdrav @p3r02d3r0  1TB je uvijek po najvećoj dostupnoj brzini ovisno o lokaciji. Inače uz aktivaciju nove usluge potrebno je kupiti i novi uređaj, nije moguće koristiti uslugu uz stari uređaj. 

Flatbox usluga je usluga telefona i interneta te nije moguće aktivirati internet bez telefona ali ne moraš ga koristiti. :blush:

Planiram uzeti Flatbox Duo uslugu, no imam nekoliko pitanja.

 

1. Je li promet od 1 TB uvijek po maksimalno raspoloživoj brzini ovisno o lokaciji?

2. Mogu li uslugu uzeti bez kupnje routera obzirom da ga već imam: ZTE MF286R. Router je kupljen u A1.

3. Moram li uz uslugu uzeti i uslugu fiksnog telefona?

Sorry, kriva tema.

Razina korisnika 1
Bedž +2

Bok @daworin  1 TB podatkovnog prometa je po punoj brzini neprekidno. Sve detalje o ponudi za FLATBOX DUO uslugu možeš provjeriti na: https://bit.ly/34DgyqJ .

Odgovori