Drugi ruter za HT Rent

  • 16 January 2024
  • 5 odgovora
  • 98 pregleda

Pozdrav, imam A1 preko HT Rent optike i router Innbox u92, sve radi dobro ali gaming je katastrofa, igram CS GO ili sada CS 2 i packet loss koje dobivam je katastrofa(precesto lagga), par puta mijenjan router al uvijek isti innbox u92, prije bio na optici od HT-a i radilo sve tip top dali je ikada bio koji drugi router moguc na HT Rent ili uvijek samo ovaj?


Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @NightWalker, žao mi je ako imaš poteškoće s korištenjem naših usluga. Možeš li mi samo javiti privatnom porukom OVDJE podatke od vlasnika usluge i kontakt broj mobitela kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

Razina korisnika 2

Pozdrav, imam A1 preko HT Rent optike i router Innbox u92, sve radi dobro ali gaming je katastrofa, igram CS GO ili sada CS 2 i packet loss koje dobivam je katastrofa(precesto lagga), par puta mijenjan router al uvijek isti innbox u92, prije bio na optici od HT-a i radilo sve tip top dali je ikada bio koji drugi router moguc na HT Rent ili uvijek samo ovaj?

Nije do routera ako sa istim routerom na HT usluzi nisi imao problem.

Pozdrav, imam A1 preko HT Rent optike i router Innbox u92, sve radi dobro ali gaming je katastrofa, igram CS GO ili sada CS 2 i packet loss koje dobivam je katastrofa(precesto lagga), par puta mijenjan router al uvijek isti innbox u92, prije bio na optici od HT-a i radilo sve tip top dali je ikada bio koji drugi router moguc na HT Rent ili uvijek samo ovaj?

Nije do routera ako sa istim routerom na HT usluzi nisi imao problem.

Je zato jer sam promijenio 2 Wifi adaptera, probani s 2 razlicita PC-a i cak sam stavio novu wifi karticu i jos uvijek isto, upalim mobilni hotspot pa bude cak bolje…..jacina wifi mi je 5 od 5 propusnost 1200 MBps Wifi 6 kartica je

Razina korisnika 2

Pozdrav, imam A1 preko HT Rent optike i router Innbox u92, sve radi dobro ali gaming je katastrofa, igram CS GO ili sada CS 2 i packet loss koje dobivam je katastrofa(precesto lagga), par puta mijenjan router al uvijek isti innbox u92, prije bio na optici od HT-a i radilo sve tip top dali je ikada bio koji drugi router moguc na HT Rent ili uvijek samo ovaj?

Nije do routera ako sa istim routerom na HT usluzi nisi imao problem.

Je zato jer sam promijenio 2 Wifi adaptera, probani s 2 razlicita PC-a i cak sam stavio novu wifi karticu i jos uvijek isto, upalim mobilni hotspot pa bude cak bolje…..jacina wifi mi je 5 od 5 propusnost 1200 MBps Wifi 6 kartica je

Gore si napisao nešto sasvim drugo:  “ al uvijek isti innbox u92, prije bio na optici od HT-a i radilo sve tip top “                Dakle nisi imao oscilacije u pingu sa tim istim routerom. Nisam pisao o tome kakav mu je wi fi nego da probleme koje imaš sa pingom i packet loss-om ne uzrokuje router ako ih na istom routeru nije bilo prije na HT usluzi

 

Ma mislio sam kad prijavim pa mi zamjene s istim ruterom u92, prije na HTu bio isto od iskre al drugaciji model i radio je odlicno

Odgovori