Riješeno

Dostupnost optike - Zagreb

  • 8 September 2022
  • 4 odgovora
  • 401 pregled

Dakle, znam da se dostupnost svega moze vidjeti na a1 stranici i koliko sam shvatio do moje kuce jos nije dostupna optika, ali ljudi koji zive ispod mene (obitejska kuca) su prije imali optiku preko operatera koji vise ne postoji, jer ih je otkupio A1 tako da teoretski imaju A1 optiku iako kao sto sam vec rekao na stranici ne pise da je dostupno u mojoj ulici.

Uglavnom do samo zelim znati mogu li se onda nadovezati na tu vec provucen optiku ili nazalost ne?

Nadam se da sam donekle dobro objasnio.

 

 

 

 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 8 September 2022, 23:30

Pogledaj original

Odgovora 4

Zanima me kad bi mogla biti dostupna optika u kvartu Trnovčica, točnije ulica Redovka?

Ili kako da se podnese zahtjev za provođenjem iste kako bi postala dostupna?

Hvala.

Razina korisnika 2
Bedž +2

@Ivan2609 pozdrav. Slobodno nam pošalji privatnu poruku  OVDJE sa točnom adresom, kontakt brojem te informacijom radi li se o kući ili zgradi (s kolko stanova). Na temelju zaprimljenih podataka poslat ćemo tvoj upit nadležnom odjelu na provjeru i čim dobijemo povratnu informaciju, javit ćemo ti :)  

Razina korisnika 5
Bedž +2

@Ivan2609 

Na broju 3 je priključak duplo skuplji 😋

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @LukaSiraZelja 😀
Hvala ti na ukazanom interesu za naše usluge. Provjerit ćemo dostupnost optičke mreže. Javi nam se privatnom porukom OVDJE i napiši nam puni naziv ulice, kućni broj, poštanski broj i mjesto te radi li se o kući ili zgradi (koliko stanova). Ne zaboravi svoje osobne podatke (ime i prezime, OIB i kontakt broj). Po izvršenoj provjeri se povratno javimo s više informacija.

Odgovori