Riješeno

Cat6 LTE router, Vip što čekate?

  • 28 February 2017
  • 38 odgovora
  • 12971 pregled


Prikaži prvu objavu

Odgovora 38

Razina korisnika 6
Bedž +6
Nije mi čudno, cat16 postoji, više je pitanje bilo jer je cat6 daleko učestaliji na mobitelima.
Razina korisnika 2
Imam ZTE 283 router, sve crtice signala su pune a signal u decibelima je loš čak i sa vanjskim antenama ne pada ispod -87 decibela. Sa takvim signalom download mi je oko 20 Mbit/s a upload nešto veći, skoro 30 Mbit/s. Čitao sam da su neki korisnici uspjeli sa routerima drugih proizvođača dobiti veće brzine pa me zanima imate li u ponudi router drugog proizvođača osim ZTE i dolaze li konačno u ponudu korisnicima routeri cat6 kategorije?
Razina korisnika 2
https://www.4gltemall.com/blog/tag/huawei-e5186s-22a/
Kupio sam baš ovaj router preko ebay-a al brzina mi nije ništa veća jer je moja bazna stanica preopterećena i nije upgrejdana na lte+
Od kako je sezona počela brzina downloada mi jedva prelazi 5 mbit/s a iz vipove službe za korisnike mi kažu da oni stalno poboljšavaju svoju mrežu i da se strpim.Do kad? Do 2020 kad u Europi bude naveliko 5G? Svi nas prave ovcama, do kad više!!!? Lopovi iz T-šljama su dobili novce od europske unije da uvedu optiku u ruralna područja a oni su tu lovu uzeli i sebi po švabiji postavljaju optiku a nama stavljaju na mala vrata polovni fttc koji su sebi skinuli.
Razina korisnika 4
Routeri Cat 6,su relativno skupi.Osim entuzijasta,pitanje koliko bi to ljudi kupovalo?Mislim da Vip nema interesa da ih stavi u ponudu!?
Razina korisnika 4
Mobiteli od 10000 kn. su za "pokazivanje",router Cat 6,koji neće iskoristiti ni trećinu mogućnosti svoje brzine,upitno?
Razina korisnika 4
Vipu bi bilo bolje da pripremi odgovor na hybridne routere,koje pripreme konkurencija!
Razina korisnika 4
Ja jesam za routere sa što većim Catom,ali prvi preduvjet je da osim reklamiranja velikih brzina,one postanu stvarnost.
Razina korisnika 4
Iako sam često na različitim lokacijama,nažalost niisam dobio nikad brzinu veću 100 mbps.sa mobitelom Cat 16.U svakom slućaju ti bi sa tom dostupnom brzinom i valjanim routerom,možda i sa vanjskim antenama, mogao dobiti maksimalnu brzinu iz reklame!?
Razina korisnika 4
U specifikacijama moga mobitela piše Cat 16,tako, koliko god tebi to čudno,info je pravi.
Razina korisnika 4
Bazna stanica na koju se spajaš nema 4G+.Jesi li probao spajanje sa mobitelom?
@DAWORIN
pozdrav,vidim koristis FW verziju 21.310.01.00.07
07=Telia Sweden
Jesi zadovoljan brzinom,kako funkcionira Voip?
Web interface da li trom,ili ide glatko?
Ja sam napravio flash na fw verziju 21.316.01.00.00
1 00/000 n/a n/a-OPEN
i malo mi je trom.Mislim na web interface.
Naravno radi se o istom uredjaju E5186s-22a
Hvala
Huawei_band_tool_v0.1 mi javlja da je CA 1800+800 uspjesno upareno.Takvu brzinu naravno ni u snu ne mogu imati.Ja sam negdje na 30Mbit/s download.Mreza je tu preopterecena(Pleternica-okolina).
@DAWORIN
Shvatio sam,jer sam sad i ja instalirao fw 21.316.01.01.07.
Ti radis sa network mode drop down u web interfaceu rotera izmjene frekvencija.Samo mi opet nije jasno kako
ih uparais zajedno?Ja imam opcije only 1800,only 800,itd.
Ja za te stvari koristim gore navedeni Huawei band tool.Interesantno mi je sto ja na 1800 MHz nemam konekciju,vec samo na 800MHz.To sam tek sad vidio.Katastrofa.Kakvu antenu ti koristis?
B3+B20 kako se vidi na slici 1800+800.

Odgovori