Riješeno

A1 Lappsus

  • 26 December 2019
  • 12 odgovora
  • 4429 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš
  • 87 odgovora

Aplikacija više ne radi ili? 

 

Odavno nisam dobio nikakvo pitanje... 

icon

Najbolji odgovor od A1_Hrvatska 11 March 2020, 23:19

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav Adem,

misliš li na aplikaciju Moj A1?

Razina korisnika 6
Bedž +6

On misli na aplikaciju A1 Lappsus koja se može aktivirati kroz Moj A1 aplikaciju i skupljati besplatne gige odgovarajući na pravopisna pitanja. Samo 🤫 da sam ti to ja rekla, @A1_Darka , 😛

Razina korisnika 3
Bedž +3

Hvala @nickno, upravo sam shvatila da sam ju previdjela u naslovu :zipper_mouth:  

@Adem aplikacija još uvijek radi što znači da bi još uvijek trebao dobiti pitanje svako treće otključavanje uređaja.

Razina korisnika 2

Možda ne dobivam jer imam 1000 mb... 

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Adem Imaš 1000 MB iz tarife/opcije ili 1000 MB iz A1 Lappsusa? :smiley:

Razina korisnika 2

@A1_IvanaM iz  A1 Lappsuaa. Valjda zato ne mogu više prikupljati ili nešto? Bilo ih je 1300, bar mislim, pa mi je čudno,kako je odjednom prestalo. 

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Adem pošalješ nam svoj broj mobitela uz opis poteškoće/prigovora [url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url] pa da provjerimo što se točno događa?

Pozdrav!

Ne radi mi lappsus vise, dobijam poruku da moj broj ne ispunjava uvjete za nagradne Mb, a nije se nista promijenilo od prije kada je bez problema radio...

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Gogich  pozdrav i tebi :slight_smile:

Provjerim ti što se s brojem i aplikacijom događa, samo mi pošalji broj OVDJE kako bi informacije dobio iz prve ruke. 

Razina korisnika 2

@Gogich javio sam se, nadam se da će proći dobro sad sve... Imam više problema... 

Aplikacija vise ne radi? 🤔

Meni ne radi i još čekam odgovor zašto… :(

Odgovori