Riješeno

A1 Lappsus

  • 26 December 2019
  • 12 odgovora
  • 4432 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš
  • 87 odgovora

Aplikacija više ne radi ili? 

 

Odavno nisam dobio nikakvo pitanje... 

icon

Najbolji odgovor od A1_Hrvatska 11 March 2020, 23:19

Pogledaj original

Odgovora 12

Meni ne radi i još čekam odgovor zašto… :(

Aplikacija vise ne radi? 🤔

Razina korisnika 2

@Gogich javio sam se, nadam se da će proći dobro sad sve... Imam više problema... 

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Gogich  pozdrav i tebi :slight_smile:

Provjerim ti što se s brojem i aplikacijom događa, samo mi pošalji broj OVDJE kako bi informacije dobio iz prve ruke. 

Pozdrav!

Ne radi mi lappsus vise, dobijam poruku da moj broj ne ispunjava uvjete za nagradne Mb, a nije se nista promijenilo od prije kada je bez problema radio...

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Adem pošalješ nam svoj broj mobitela uz opis poteškoće/prigovora [url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url] pa da provjerimo što se točno događa?

Razina korisnika 2

@A1_IvanaM iz  A1 Lappsuaa. Valjda zato ne mogu više prikupljati ili nešto? Bilo ih je 1300, bar mislim, pa mi je čudno,kako je odjednom prestalo. 

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Adem Imaš 1000 MB iz tarife/opcije ili 1000 MB iz A1 Lappsusa? :smiley:

Razina korisnika 2

Možda ne dobivam jer imam 1000 mb... 

Razina korisnika 3
Bedž +3

Hvala @nickno, upravo sam shvatila da sam ju previdjela u naslovu :zipper_mouth:  

@Adem aplikacija još uvijek radi što znači da bi još uvijek trebao dobiti pitanje svako treće otključavanje uređaja.

Razina korisnika 6
Bedž +6

On misli na aplikaciju A1 Lappsus koja se može aktivirati kroz Moj A1 aplikaciju i skupljati besplatne gige odgovarajući na pravopisna pitanja. Samo 🤫 da sam ti to ja rekla, @A1_Darka , 😛

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav Adem,

misliš li na aplikaciju Moj A1?

Odgovori