Riješeno

Aktiviranje tarife L+

  • 6 February 2017
  • 8 odgovora
  • 942 pregleda

Danas mi je stigao novi mobitel Huawei P9 koji sam naručila uz tarifu L+. No došla mi je poruka kako mi je aktivirana tarifa Vipme Start, a ne L+. Kako da aktiviram tarifu koju sam kupila?
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 7 February 2017, 17:35

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 4
Ne moraš brinuti, sve će biti ok 😉
Puno hvala, vec sam bila zabrinuta...
Razina korisnika 4
Bok @Lucija10. Pretplatnička tarifa će ti biti aktivirana u roku od par dana, čim dobijemo povratno tvoju dokumentaciju 🙂 Naravno, u bilo kojem trenutku možeš nazvati našu Službu za korisnike i provjeriti trenutačno stanje 🙂
Razina korisnika 4
Mislim da bi se opet trebala javiti Službi za korisnike da vide što je s tom karticom
Zvala sam ih i izgleda da su u kutiju stavili dvije kartice, jednu na bonove i jednu sa L+ tarifom. Sada sam umetnula tu karticu ali mi nema usluge, kako da aktiviram tarifu L+?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Po gore navedenom, tebi nije aktivirana pretplatnička tarifa nego tarifa na bonove. Svakako poziv SZK.
Hvala! Pise da je usluga dostupna samo VIP korisnicima. Zvati cu ja sluzbu pa sta bude bude
Razina korisnika 4
Tarifa bi morala biti odmah uključena pa ti ja predlažem da pošalješ poruku ? na 13222 da vidiš jesu li dodijeljene minute, poruke i MBi, ako nisu, javi se Službi za korisnike!

Odgovori