Riješeno

Aktiviranje tarife L+

  • 6 February 2017
  • 8 odgovora
  • 942 pregleda

Danas mi je stigao novi mobitel Huawei P9 koji sam naručila uz tarifu L+. No došla mi je poruka kako mi je aktivirana tarifa Vipme Start, a ne L+. Kako da aktiviram tarifu koju sam kupila?
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 7 February 2017, 17:35

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 4
Tarifa bi morala biti odmah uključena pa ti ja predlažem da pošalješ poruku ? na 13222 da vidiš jesu li dodijeljene minute, poruke i MBi, ako nisu, javi se Službi za korisnike!
Hvala! Pise da je usluga dostupna samo VIP korisnicima. Zvati cu ja sluzbu pa sta bude bude
Razina korisnika 7
Bedž +3
Po gore navedenom, tebi nije aktivirana pretplatnička tarifa nego tarifa na bonove. Svakako poziv SZK.
Zvala sam ih i izgleda da su u kutiju stavili dvije kartice, jednu na bonove i jednu sa L+ tarifom. Sada sam umetnula tu karticu ali mi nema usluge, kako da aktiviram tarifu L+?
Razina korisnika 4
Mislim da bi se opet trebala javiti Službi za korisnike da vide što je s tom karticom
Razina korisnika 4
Bok @Lucija10. Pretplatnička tarifa će ti biti aktivirana u roku od par dana, čim dobijemo povratno tvoju dokumentaciju 🙂 Naravno, u bilo kojem trenutku možeš nazvati našu Službu za korisnike i provjeriti trenutačno stanje 🙂
Puno hvala, vec sam bila zabrinuta...
Razina korisnika 4
Ne moraš brinuti, sve će biti ok 😉

Odgovori