A1 TV za van

  • 1 April 2021
  • 7 odgovora
  • 5322 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2

A1 TV za van je aplikacija koja omogućuje gledanje TV programa putem mobilnih uređaja, tableta i računala.

 

Kome je usluga namijenjena?

Usluga je dostupna samo za A1 korisnike koji imaju aktivnu TV uslugu na starijim paketima i korisnicima MOZAIK paketa koji ne koriste televiziju nove generacije.

 

Kako preuzeti aplikaciju?

A1 TV za van aplikaciju možeš preuzeti putem: 
 

50e0dd51-6af7-9a79-f71b-c1a89a2778d5?t=1536065443026 8a03a7be-334e-5222-97a7-7ab48802a6ed?t=1536065450770

 

Usluga je također dostupna putem web preglednika.

 

Kako se prijaviti?

Prijavljuješ se s pristupnim podacima za Moj A1 koji se nalaze na Pismu dobrodošlice koje ti je poslano prilikom inicijalne (prve) aktivacije fiksne usluge. U slučaju zaboravljenih pristupnih podataka potrebno je kontaktirati Službu za korisnike.

 

Više o usluzi provjeri na našoj stranici.

 


Odgovora 7

Dovraga i bestraga, danima ne mogu na ArenaSport (imam a1 tv sportski paket). Stalno ista greška : 
(Internet mi je skroz u redu) 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Dovraga i bestraga, danima ne mogu na ArenaSport (imam a1 tv sportski paket). Stalno ista greška : 
(Internet mi je skroz u redu) 

 

A ove uvjete zadovoljavaš? Mislim, badava ti internet ako imaš novi tv ili novije pakete, kak drukčije ovo protumačit 😋 meni se čini da su arene noviji paket 🙄

"

Kome je usluga namijenjena?

Usluga je dostupna samo za A1 korisnike koji imaju aktivnu TV uslugu na starijim paketima i korisnicima MOZAIK paketa koji ne koriste televiziju nove generacije."? 🤔

 

Hm, @A1_Neven , pa ni linkovi ne rade 🤣. Pa kak provjeriti uslugu kad se dobije ovo u web pregledniku?

 

Sve uvjete zadovoljavam 😃 … Barem sam ih do nedavno zadovoljavala, jer sam uredno gledala sve programe (btw. gledam na računalu jer ne mogu od masteršefova i večera za 5 doći do TVa LOL) 

 
Razina korisnika 7
Bedž +3

@mhinic - koji paket imaš, novi Mozaik ili stari? Ako je novi paket, onda se logiraš preko explore tv app-a. Vidim da si prošli put problem riješila preko digitalnog tehničara pa si vjerujem riješila i sada. Ako nisi, možda imaš prijavljen maksimalni broj uređaja pa moraš neki od prijavljenih odjavit da bi mogla prijaviti komp. :)

@gogsy1975  Stari Mozaik, ukupno 4 prijavljena uređaja (digitalni prijemnik included) a od programa mogu gledati jednino HRTove :sweat_smile:
Pisala sam SZK, čekam da vidim koja je osuda :D
Hvala svakako 

Htio bih ukinuti uslugu TV za van ali ne znam kako. preko aplikacije nigdje nema te opcije.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@hrcko javi nam svoje podatke OVDJE pa provjerimo što i kako treba napraviti za uslugu koju koristiš. 

Odgovori