Riješeno

xplore tv

  • 6 February 2024
  • 5 odgovora
  • 303 pregleda

Poštovani forumaši, zašto mi apk xplore Tv više ne radi na android boxu X96Air?  Do prije neki dan sve je radilo. Piše da je razlog previše prijavljenih uređaja što nije istina jer sam samo ja s jednim tv- om prijavljen. Ta ista apk na mobitelu radi bez problema. Probao sam restart android boxa, isključenje iz struje, zvao korisničku službu pa su i oni nešto restartali ali ništa nije pomoglo.

Da li netko i ma sličan problem na tom android boxu jer mi na istom ni Max Tv aplikacija ne radi u potpunosti, nemam arena sport kanale, a tamo je razlog kako piše rootan uređaj iako sam ja sve vratio na tvorničke postavke.

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 6 February 2024, 22:52

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ako imaš novi paket ISTOVREMENO radi:

- 1 veliki tv (A1 Stb) i 1 mali screen (mobitel, tablet)

Android Box registrira kao veliki tv. Ako imaš upaljen A1 stb, ne radi istovremeno i Android box. Ugasiš A1stb i radi Android box.

Na uređaju na koji se možeš spojiti uđi u postavke i obriši sve uređaje i registriraj ih ponovo uz gore navedeno pravilo. Alternativa je kupiti "dodatni screen" za 2 eura mjesečno.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Zamidzic večer! 

@gogsy1975 je sve pojasnio. Jesi li nedavno mijenjao svoj fiksni paket? Prelaskom na našu aktualnu ponudu, usluga funkcionira baš onako kako je i gore opisano. 

Hvala svima, sve jasno, imaM već jedan STB  priključen pa zato moj android box nema mjesta . A kako mi to nisu rekli danas u korisničkoj službi, zar oni to ne znaju?

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Zamidzic na to pitanje ti ne mogu dati odgovor bez dodatnih informacija koje mi od tebe trebaju. Jesi li kolegama naveo da uz svoj TV prijamnik koristiš i Android Box, na kojem imaš instaliranu A1 Xplore TV:GO aplikaciju? Ako im ta informacija nije bila poznata, nisu imali niti razloga nuditi uslugu dodatnog TV ekrana. Sve u svemu, nekako mi se čini da je došlo do nesporazuma/šuma u komunikaciji no slučaj je riješen ovdje. 🙂

Razina korisnika 7
Bedž +3

@Zamidzic - Možeš imat prijavljen i A1 STB i Android box pod uređaje. Možes se logirati u Explore app ali ti neće krenuti "live" zbog poruke da si iskoristio maksimalni broj uređaja. Tako ja imam A1 STB i Xiaomi tv stick 4k prijavljen pod uređaje. Ugasim A1 Stb i onda upalim stick i na njemu gledam u drugoj sobi (ili ga ponesem sa sobom kad idem na put). Prijavljeno možeš imati oba uređaja ali istovremeno gledati samo jedan big screen (ako ne kupiš dodatni za 2 eura mjesečno).

Glede korisničke, o tome se može knjiga napisati ali nije za ovu temu.

Odgovori