Riješeno

Snimalica

  • 6 February 2024
  • 7 odgovora
  • 201 pregled

Razina korisnika 2

Dosta cesto koristim snimalicu odnosno gledanje programa unatrag.

Zadnjih par mjeseci se svako malo javlja poruka da potvrdim hocu li nastaviti gledati snimljeni sadrzaj ili ce me automatski prebaciti na live prijenos unutar 60 sekundi.

Poruka se javlja na svim programima, zemaljski, satelitski, placeni i to nasumicno. Moze se pojaviti 10 puta unutar 15 minuta ili 5 puta unutar sat vremena gledanja.

Vrlo iritantno jer stalno trebas imati daljinac uz sebe, pogotovo kad klincima nesto namjestis da gledaju i onda prebaci pa je frka. Znaci stalno trebas biti uz TV. To se javlja zadnjih par mjeseci, u pocetku ne toliko cesto, ali sada vise nema smisla stalno potvrdjivati da hocu gledati snimljeni sadrzaj. Isprobali smo na vise uredjaja, na vise pretplatnih prikljucaka kod rodbine i prijatelja.

Prijavili korisnickoj sluzbi 12/2023, resetirali sve na tvornicke postavke, nista nije pomoglo. Tehnicar nije izlazio na teren jer mozemo zajedno sjediti i cekati da se poruka pojavi, tehnicar tvrdi da je do software-a, prijava od 12/2023 je zatvorena jer kao nije bilo novih informacija i nova je otvorena prije 10-ak dana bez ikakvih daljnjih informacija.

Za ekipu iz A1 koja prati forum nemojte mi pisati da se javim u inbox bla bla bla jer me to ne zanima, valjda ce se netko iz korisnicke javiti, zanimaju me iskustva ostalih korisnika jesu li isto primijetili kada gledaju snimljeni sadrzaj.

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 6 February 2024, 15:53

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 6
Bedž +6

Znam gledati Prijatelje unazad. Kako rtl daje dvije epizode u komadu, nervira me kad me nakon prve epizode prebaci na live.  Onda vratim na drugu epizodu, kad ona završi-e onda ne prebaci odmah na live već nastavi sa onom voyo glupošću, pa onda sama moram prekinuti gledanje unazad 🤣.Nervira me i kaj početak gledanja zahvati jedno 5-10 minuta prethodnog programa. Kabelski bivši bnet.

Razina korisnika 2

E to je slicno, niste vjerojatno pratili poruku da se klikne na daljincu da nastavite gledati snimljeni sadrzaj zato vas je prebacilo na live prijenos.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nema kod mene te poruke, program se samo prekine. Nemam snimalicu, već samo tu opciju gledanja programa unazad 72 sata. 

Razina korisnika 2

Ma to je to, meni su rekli da je to snimalica, znaci kod vas jos gore, kod mene izbacuje poruku i to stalno, ne kuzim cemu.

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @tombarems, provjerit ćemo o čemu je riječ, samo nam pošalji svoje podatke OVDJE kako bismo mogli pogledati tvoju uslugu. 

Razina korisnika 2

Pozdrav @tombarems, provjerit ćemo o čemu je riječ, samo nam pošalji svoje podatke OVDJE kako bismo mogli pogledati tvoju uslugu. 

Bas ne citate sto vam se pise, ne? 

Razina korisnika 2

Javili se iz podrske, kazu to je tako normalno jer sustav baca tu poruku na snimljenom sadrzaju za svaki EPG info, sto nije tocno jer se na sadrzaju od 10 minuta javlja nekad 5, a nekad 15 puta. Sad istrazuju dalje, ali mislim da cu otkazati ugovor na 3 prikljucka jer necu stalno drzati daljinski u ruci i potvrdjivati da nastavljam gledati snimljeni sadrzaj…. vrlo lose odradjeno s njihove strane :( 

Odgovori