Novi A1 TV, dojmovi

  • 29 August 2023
  • 3 odgovora
  • 386 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Jel dobio već netko novi A1 TV koji je startao prošlog ponedjeljka da nam napiše koju riječ kako radi smart tv aplikacija, ima li sad NAPOKON sve programe na Smart TV/mob/pc kao na STB-u ili je opet A1 patka u pitanju i negdje su sakrili da “sve” ne znači “baš baš sve”, kakva je kvaliteta slike preko Smart Tv-a, koliko se može gledati u natrag i sl.. 


Odgovora 3

Mene također zanima. Čuo sam da osnovna cijena ostaje ista (14€/mj), dodatni priključak će bit 2€, a Android Box će se isključivo kupovat pa otplaćivat na rate, dakle nema više onog besplatno tijekom ugovorne obveze. 

 

Sve više razmišljam odustat od TV-a u novoj ugovornoj obvezi (u ovoj imam popust, pa zato), pa lagano na gonet tv di za 11€/mj mogu pratit TV na 3 uređaja (smart tv/komp/mob, nebitno) uz snimalicu i ostale usluge. U tom slučaju bih ostavia samo internet.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Može se dokupit recimo uz mobilni prepaid za 14 eura pa nadodati dodatni paket za 5 eura. A možda nam netko da servisne podatke za login pa da isprobamo na svim platformama, OS-ovima, smart tv-ima i napravino osvrt. Garant nešto ne štima. 😁

Razina korisnika 4

Uzeti samo internet,zaboraviti A1 TV!

Odgovori