Riješeno

Kako funkcionira A1 Xplore TV?

  • 8 November 2023
  • 5 odgovora
  • 867 pregleda

Koliko sam ja shvatio trebam se ulogirati sa svojim A1 podatcima ali kad ih upišem uvijek mi izbaci “Pogrešna lozinka ili korisničko ime.” Znam da sam unio točne podatke pa mi sad nije jasno jel se treba to dodatno negdje nešto aktivirati (samim time i platiti) ili je to samo neka pogreška u sustavu? Želim moći gledati kanale na mom računalu pa mi nije jasno gdje sam pogriješio, ako sam ja pogriješio uopće.

icon

Najbolji odgovor od nickno 9 November 2023, 10:31

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Bedž +6

Moraš imati aktivnu A1 TV uslugu (jedan od 3 osnovna paketa za 14€) da bi mogao koristiti A1 Xplore TV na smart televizorima. A ovdje imaš upute kako i kaj se instalira na računala, mobitele, laptope.

https://www.a1.hr/hr/privatni/televizija

Bedž +1

@IamDario Jesi li aktivirao Tv uslugu za 14 € mjesečno? Kad dobiješ obavijest o aktivaciji, nakon toga se ulogiravaš u aplikaciju s podacima za Moj A1. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Probaj se prvo ulogirati sa tim podatcima u Moj A1, ako ne radi niti tamo, zovi SZK jer pogreška je negdje sa korisničkim podatcima. 

@IamDario Jesi li aktivirao Tv uslugu za 14 € mjesečno? Kad dobiješ obavijest o aktivaciji, nakon toga se ulogiravaš u aplikaciju s podacima za Moj A1. 

Paket je aktivan, bar tako piše

 

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @IamDario, možeš li nam samo javiti podatke od vlasnika usluge privatnom porukom OVDJE za  detaljniju provjeru. 

Odgovori