Riješeno

A1 XploreTV:GO aplikacija ne reproducira video programa

  • 9 December 2023
  • 10 odgovora
  • 384 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 4 odgovora

Novi sam korisnik i ponudjeno mi je na prodajnom mjestu pri sklapanju ugovora da mogu koristit svoj android box za navedenu aplikaciju  samo da mora bit Android 8+.Na mome je android 10 i aplikacija ne radi ispravno tj. Kad dodje do videa od programa javlja crni ekran i da se dogodila pogreska.Jel zna tko kako ovaj problem rjesiti jer uslugu placam a ne mogu je koristiti.Mislim imam iptv koji mi uredno radi na tom boxu a nemogu gledat programe koje placam preko A1.

 

icon

Najbolji odgovor od nickno 9 December 2023, 13:50

Pogledaj original

Odgovora 10

Pozdrav, 

 

Identičan problem imam na tv boxu. 

Beelink GT King

Iz istog razloga sam pisao na svojoj temi da li će funkcionirati preko Chtomecasta 4k sa google TV-om jer očigledno da preko tv box-a to ne funkcionira ukoliko nije jedan od preporučenih a to je Xiaomi. 

Tako mi nisu rekli na prodajnom mjestu i sta sad da ja radim jer ako mi aplikacija ne radi onda mi ni ne triba usluga ja ne namjeravam uzimat jos jedan box/receiver i imat 5 daljinskih pogotovo ne radi starijih u kuci koji se ionako ne snalaze ni s ovim jednim.Ocigledno aplikacija nije dobro napravljena i nisu smili dozvolit ljudima da uzimaju uslugu a da prethodno ne provjere jel im to radi.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@mbozan , ako ne vidiš aplikaciju A1xplore TV, već samo A1 xplore TV:GO, tvoj uređaj nije podržan za novu uslugu A1 TV (koja se plaća 14€ u osnovnom paketu, a osnovni paket biraš sam od 3 ponuđena i možeš ih mijenjati 1x mjesečno besplatno, a možeš aktivirati i dodatni paket za 5€ mjesečno).

Evo ovdje imaš popis podržanih android boxova

 

@Acmilan90 , piše da je Google Chromecast with google TV podržan

Ma u aplikaciji A1xplore TV  mi nece da reproducira program kad stisnem na play.Mislim sta da radim a usluga se placa.One djelatnice na prodajnom mjestu u A1 centru pojma nemaju njima je samo bitno prodat  dal to ljudima radi nije im uopce bitno.Nemoze se usluga ofrlje prodavat ako korisnici nemaju odgovarajucu opremu .Triba to istaknit i naglasit.A ne kad se proda kompletna usluga da se tek onda kaze da triba imat pametni tv ili android box da bi ta usluga radila.Sve u svemu katastrofa of usluge i osoblja koji nisu dovoljmo educirani da se bave  stim poslom.Strasno sam nezadoboljan i ljut odabranom uslugom,mislim da ce se o ovom jos pricat jer ovo je dno dna.

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa informacija o podržanim android boxovima stoji na a1 webu već par mjeseci. Prvo si rekao A1 Xplore TV:GO, a zašto ti ne radi- i to stoji na njihovom webu, a i u mom ss.(izbrisano,izbrisano)😝🤪

Jel taj Q+ Xiaomi? Google baš nije prijateljski po tom pitanju. Nigdje ne nađem da je to njegov. Ali nigdje ni da nije. Tj.ne piše čiji je

Ma djelatnici u A1 ducanu pojma nemaju kakvi uredjaji podrzaju tu aplikaciju bitno je samo prodat.Triba istaknit da uredjaj tj android box mora imat google certifikat da bi ta aplikacija uredno radila isto kao za max tv,di je to istaknuto nigdi zbog takvih stvari nikad vise u A1 nakon 10 godina koristenja njihove usluge.Hvala i doviđenja necete me  vise vidit u A1.Isto tako kad odjavljivate uslugu po isteku ugovorne obveze i idete prijavit  ponovo na drugu osobu nemozete to napravit odma nego u razmaku par dana znate zbog cega jer novi korisnici imaju bolje uslove i prava od korisnika koji dugi niz godina koriste njihove usluge pa di to ima ma Boze sacuvaj.Znaci produljenje postojece ugovorne obveze je  smrt za korisnika jer odjavom i ponovnim sklapanje ugovora  postizete bolja prava i cijenu ali morate svu opremu vratit i dobit tj cekat novu. Smijesno ali istinito.

Razina korisnika 7
Bedž +3

@mbozan - Vidim da si se vrwtio na upis nakon 2 mjeseca borbe. A kad kupiš neku zahtjevnu graf. igricu za PC, tko ti garantira da će raditi na tvom PC-u? Postoji minimum requierements od konfiguracije koje možeš imati a ima milijun matičnih ploča, ram-a, grafičkih kartica i slično, kompatibilnosti radi. Kad se gejma, uzmeš konzolu i onda znaš da će ti radit, ovo je sasvim nešto drugo. Ovdje su navedeni uređaji na kojima je testirano i na kojima radi. Ne kažem da tvoj uređaj nije dobar ili da je preslab (dapače, mrcina je) ali podrška za isti će možda biti u nekom update-u. Milijun boxova, codeca, certifikata, pa tko bi to sve popratio.

Imam Xiaomi tv stick 4k i na njemu uredno rade i xplore i eon i netflix i hbo a samo 2Gb/16Gb i mislim da je android 10 na njemu. Ne kužim kako bi djelatnice u prodaji znale kraj silnih šanerskih, kineskih boxova i inih boxova na amazonu, ebay-u i sličnim webovima sa kojim će uredno radit app?

Vidim da si ogorčen i vidim da pišeš i o odjavi i prijavi  mogu samo reć da sam od početka rada sve prebacio na VIP i nikad (ama baš nikad) nisam imao nikakvih problema ni prilikom produženja, za sve se može iznaći povoljnije rješenje. O svemu sam već pisao masu puta na forumu pa možeš pronaći ako želiš. A na ht i telemach nema šanse da odem. Susrećem se sa instalacijom zadnje navedenih, to je tek kriminal o čemu sam isto pisao ovdje.

Nadam se da ćeš ishoditi rješenje a onda kod drugih, iste muke... Pozz

Ja sam to sve prosao sa dragim ljudima i ne bi vise nikome tu torturu preporucio,ljudi u prodaji skroz razume tu situaciju ali nemogu tu puno pomoci jer nije to to do njih.Ako se ne drzi do korisnika nego samo do novih korisnika onda ce svak i otic kod drugog operatera tesko ce koga zadrzat.Sama usluga u A1 je ok ali da novi korisnik ima bolje uslove i cijenu od nekog ko je 10 god u njih to mi je ajme.Samo se vi borite za nove korisnike ja vise necu bit dio te price.Trenutno sam u Telemachu na optici prezadovoljan cijenom, uslugom redovno sve placam i nikakvih problema nemam a da  negovorim da su mi dali pola godina free.

Razina korisnika 2
Bedž +2

@mbozan Razumijem tvoje nezadovoljstvo, žao mi je zbog situacije i poteškoća koje si imao. Koliko sam shvatio, prešao si ipak na drugu mrežu. Svim korisnicima koji izraze želju za produljenjem ugovora nudimo maksimalni mogući personalizirani popust. Nadam se da ćeš biti zadovoljan novim operatorom, a možda ćeš u budućnosti ipak odlučiti ponovno biti naš korisnik. :) 

@mbozan - Vidim da si se vrwtio na upis nakon 2 mjeseca borbe. A kad kupiš neku zahtjevnu graf. igricu za PC, tko ti garantira da će raditi na tvom PC-u? Postoji minimum requierements od konfiguracije koje možeš imati a ima milijun matičnih ploča, ram-a, grafičkih kartica i slično, kompatibilnosti radi. Kad se gejma, uzmeš konzolu i onda znaš da će ti radit, ovo je sasvim nešto drugo. Ovdje su navedeni uređaji na kojima je testirano i na kojima radi. Ne kažem da tvoj uređaj nije dobar ili da je preslab (dapače, mrcina je) ali podrška za isti će možda biti u nekom update-u. Milijun boxova, codeca, certifikata, pa tko bi to sve popratio.

Imam Xiaomi tv stick 4k i na njemu uredno rade i xplore i eon i netflix i hbo a samo 2Gb/16Gb i mislim da je android 10 na njemu. Ne kužim kako bi djelatnice u prodaji znale kraj silnih šanerskih, kineskih boxova i inih boxova na amazonu, ebay-u i sličnim webovima sa kojim će uredno radit app?

Vidim da si ogorčen i vidim da pišeš i o odjavi i prijavi  mogu samo reć da sam od početka rada sve prebacio na VIP i nikad (ama baš nikad) nisam imao nikakvih problema ni prilikom produženja, za sve se može iznaći povoljnije rješenje. O svemu sam već pisao masu puta na forumu pa možeš pronaći ako želiš. A na ht i telemach nema šanse da odem. Susrećem se sa instalacijom zadnje navedenih, to je tek kriminal o čemu sam isto pisao ovdje.

Nadam se da ćeš ishoditi rješenje a onda kod drugih, iste muke... Pozz

Bok.Ja imam Xiaomi mi box, i mogu skinuti aplikaciju na to,i ulogirati se sa svojim podacima,i raditi će bez problema?

Na tom samsung tv sto sam uzeo od njih ima aplikacija,ali me traze 2 eura mjesecno(na racunu pise 4,90)mjesecno  da gledam njihove programe(to je kao drugi veliki ekran),ali ako moze preko mi box,onda cu bolje preko njega gledati za Đ,sta ne?Kad vec imam na mobu xplore tv

Odgovori