Riješeno

A1 Xplore TV i prijamnik

  • 5 February 2024
  • 3 odgovora
  • 407 pregleda

Pozdrav,

 

Postao sam vaš korisnik prije dva mjeseca. Imam fiksnu uslugu optički internet + TV. Pod TV sam mislio da ide onak klasični prijemnik koji se ušteka na antenu, ali je riječ o aplikaciji.

 

Nažalost, tu se stvorio problem što se moji stariji roditelji ne znaju time koristiti i oni su navikli da kad se klikne gumb da se TV programi odmah uključuju. Iskreno ne znam kako da im pomognem, pa eto pitam vas.

 

1. Postoji li možda opcija da dobijemo taj prijemnik kako bi se TV lakše koristio? 

2. Ako ne, postoji li opcija da se aplikacija uključuje automatski svakim uključivanjem TV-a?

 

Hvala!

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 5 February 2024, 23:11

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pa mislim da se može  … Trebaš samo nazvati službu za korisnike  na 0800 091 091 i objasniti im da želiš klasični tv prijrmnik i uz to da imaš xplore tv koji ti omogučava da imaš tv preko aplikacije na svim urešajima  tj tableti i mobitrli,,,,

Razina korisnika 2
Bedž +3

@stpramen46 pozdrav, žao mi je čuti da roditelji imaju poteškoće s korištenjem naše TV usluge putem aplikacije. Možeš li mi samo javiti podatke od vlasnika usluge privatnom porukom OVDJE kako bih napravio provjere vezano za tvoj upit i korištenje naše TV usluge. 

@stpramen46 pozdrav, žao mi je čuti da roditelji imaju poteškoće s korištenjem naše TV usluge putem aplikacije. Možeš li mi samo javiti podatke od vlasnika usluge privatnom porukom OVDJE kako bih napravio provjere vezano za tvoj upit i korištenje naše TV usluge. 

 

Hvala na odgovoru Boris. Javio sam vam se.

Odgovori