Riješeno

a1 filmski program

  • 21 November 2023
  • 2 odgovora
  • 169 pregleda

Pozdrav, 

Zanima me ako prebacim na filmski paket programa jel mi bude na racun doslo 14 eura jel sva ti paketa su ta cijena. 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 22 November 2023, 18:20

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 6
Bedž +6

 

Sva tri paketa su osnovna, dakle, kao kaj piše na a1 webu, jednom mjesečno možeš promijeniti osnovni paket bez nadoplate, jedino ako uz osnovni uzmeš i dodatni, onda će ti se naplatiti, ali mislim da je dodatni jeftiniji

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @Marijo099, vjerujem da pitaš za A1 TV uslugu (putem optičke mreže, kabelske ili postojeće linije, parice) pa su zapravo sve info dostupne ovdje https://www.a1.hr/privatni/televizija. Imamo 3 Osnovna TV paketa (Filmski, Obiteljski i Sportski) i svi nam imaju istu cijenu, a to je 14,00 EUR, no svaki od njih ima svoj popis programa. Unutar istog linka imaš “Pogledaj listu kanala” za svaki od navedenih pa si možeš pogledati popis programa prije odabira TV paketa. Osnovni TV paket možeš mijenjati jednom mjesečno i cijenu zadržavaš, nema dodatnih troškova. Za potrebe korištenja možeš aktivirati i Dodatni TV paket, no u tom slučaju imaš dodatnu naknadu od 5,00 EUR. Ako je upit bio vezan uz Satelitsku televiziju, onda su cijene i popis programa drugačiji pa ne bi bilo loše pogledati info OVDJE. I naravno, pitaj što god te zanima ako nisam uspjela pojasniti odgovor koji si tražio. 🙂

Odgovori