Kako se prijaviti u Moj A1 aplikaciju?

  • 23 December 2019
  • 3 odgovora
  • 9712 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2

 Kako se prijaviti u Moj A1 aplikaciju?

  1. Prva i najjednostavnija opcija je putem A1 mreže :sunglasses:  Ako se aplikacija pokrene preko A1 podatkovne mreže, tada ti nisu ni potrebni podaci za prijavu jer će te aplikacija prepoznati te ćeš automatski biti prijavljen.
     
  2. Ako pokreneš aplikaciju dok si spojeni na Wi-Fi ili si korisnik A1 fiksnih usluga, potrebno je unijeti podatke za prijavu:
     
    • Ako koristiš A1 fiksne usluge, korisničko ime i lozinku za prijavu na Moj A1 portal možeš pronaći u pismu dobrodošlice koje si dobio prilikom instalacije
    • Ako koristiš Homebox uslugu, registraciju na Moj A1 aplikaciju možeš napraviti klikom na Registriraj se (3) i na sljedećem koraku odabereš Korisnik sam Homebox uređaja. Za registraciju, bit će ti potreban registracijski kod koji se nalazi na ugovoru
       
  3. Registraciju na Moj A1 aplikaciju možeš odraditi klikom na Registriraj se i dobit ćeš podatke za korištenje Moj A1 aplikacije. S podacima za prijavu, aplikaciju možeš koristiti kada si spojen na Wi-Fi.

 

 

Što još čekaš?

 

Točno to, što još čekaš? Došao si do dna stranice, saznao si sve što trebaš o Moj A1. Jedino što je još preostalo je da preuzmeš aplikaciju i provjeriš sam. :sunglasses:

 


Odgovora 3

kako znati koliko trošim na mb.tel.

htio bi znati kako je moj račun za mob. tel 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @jmihovi1 ako si korisnik tarife na pretplatu, potrošnju možeš pratiti unutar naše Moj A1 aplikacije ili slanjem poruke sadržaja ? na broj 13222. Ako si korisnik bonova, osim što potrošnju možeš pratiti u Moj A1 aplikaciji, možeš poslati i SMS sadržaja ? na broj 13232.

Odgovori