Riješeno

Zyxel Wlan box vmg8623-t50b

  • 29 October 2023
  • 3 odgovora
  • 275 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Prisilno ste poslali poštom novi wlan box u naslovu da zamijeni stari ubee tvw625 koji je radio sasvim solidno i pouzdano.
S ovim “novim” i valjda “naprednijim” vmg8623-t50b od prvog dana 22.10. su problemi, neprekidni gubitak konekcije, vise od 50 puta u tjedan dana. Power reset rijesi problem na par sati, nakon toga ponovno dolazi do gubitka. Sada uopce vise ne radi  duze od 10-15min u komadu nakon reseta, vrlo brzo gubi konekciju.
Na zvanje SZK,  VAŠA tehnicka podrska odgovara da treba malo vremena da se router “uhoda” (stogod to znacilo majko mila????), te da su generalno ovi novi poslani nepouzdaniji i da ima dosta ljudi koji zovu za isti problem. To mi je rekao vas vlastiti djelatnik??? 

Zasto saljete opremu koja je problematicna, zar vi stvarno zelite na silu smanjiti broj korisnika?

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 29 October 2023, 14:42

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3

Bok @Tk78 , žao mi je čuti da imaš poteškoća s novim ruterom. Možeš nam se javiti privatnom porukom sa svojim podacima da provjerimo prijavu koju si poslao. 

Zasto pisete da je rijesen status, koje su to igre, kome vi marketinski mazete oci? Niti imam internet, niti tv, niti me zvala tehnicka sluzba za korisnika. Da li je ovaj forum za samopromociju ili rjesavanje problema, nije se uopce pokrenulo k rjesavanju loše poslane opreme, a vi tu mijenjate statuse da se stvori privid? Sto je ovo???

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Tk78 pozdrav, žao mi je ako imaš poteškoće s korištenjem naše usluge i radi iskazanog nezadovoljstva. Možeš li nam samo javiti svoje podatke i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bismo napravili ovim putem detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

Odgovori