Riješeno

ZTE mf297d

  • 2 October 2023
  • 3 odgovora
  • 1184 pregleda

Poštovani svi…

Uzeo sam homebox paket i uz njega dobio ZTE mf297d router za koji ne mogu pronaći upute niti ga A1 ima u podršci prilikom odabira vrste uređaja (samo su dva modela ZTE). Naime...do sada sam koristio kameru za nadzor bebe (Tesla smart baby camera) i na više vrsti mreža sam je uspješno spajao, no na ovom routeru već dva dana pokušavam bezuspješno. Jedino preostalo rješenje mi je to da pokušam ručno odvojiti 2.4 i 5 ghz, a nikako ne mogu dokučiti kako (piše da router sam prebacuje po potrebi 2.4 i 5 ghz ovisno o uređaju). Molim za pomoć, na koji način u izborniku to promijeniti? Ukoliko treba, mogu poslati screenshot pojedinih prozora u izborniku…

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.

 

icon

Najbolji odgovor od daworin 2 October 2023, 17:58

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +4

Moraš ići pod WIFI postavke i Wifi Switch staviti pod Enable

 

 

Super..puno hvala. Isprobao sam i taj način i ručno postaviti dvije mreze (2.4 i 5 ghz) i ne razumijem zašto mi i dalje kamera ne prihvaća spajanje. Inače je vec na 3 mreže radila i ovaj put ju mob nađe, ali kada treba proći "adding camera to network" samo vrti i kaže: couldn't connect, se network stability, bad connection bla bla.. ako ima ideja, slušam. Još jednom hvala

Razina korisnika 7
Bedž +4

Sve ovisi na koji način se spajaš na kameru direkt  ili preko servera. Može ti biti problem CGNAT.

Odgovori