Zamjena rutera - TG788vn v2

  • 1 March 2018
  • 7 odgovora
  • 2344 pregleda

Pozdrav, trenutno imam ruter iz naslova, uz internet (vdsl) imam i viptv. Zanima me dali se moze zamjeniti doticni ruter za neki drugi, na ovom ruteru je wireless dosta slab i prekida bez obzira na to sto sam udaljen svega 5 metara od njega. Mozete mi reci koje rutere jos imate u ponudi, tj ..koje rutere mi mozete ponuditi u zamjenu ?

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nazovi SZK i biraj putanju do tehničara, objasni da imaš konstantnih problema i traži zamjenu. Ako ništa drugo, dobit ćeš isti novi.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nazovi pa pitaj tehničara jer ovdje odgovore teško dočekaš. Ili ga premosti sa neki svojim nelimitiranim routerom... 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dakle, razgovor sa tehničarom (biraj putanju do tehničara, ne sa studenticom koja razmišlja o večerašnjem izlasku s kolegicama) i objasniti da si tražio zamjenu routera iz tog i tog razloga, da te nitko nije kontaktirao, da ne možeš koristiti uslugu kako treba i zamoliti da ti dođu čim prije zamijeniti router.

Ljudi, pa izborite se za ono što plaćate, od plakanja na forumu nema baš rezultata.:D
Pozdrav Mario234,

Imamo Ubee TVW625 rutere
Ukoliko tvoj ne radi kako spada, možeš se javiti Službi za korisnike radi provjere i eventualne zamjene uređaja
Hvala
Ne zelim isti novi posto je ruter limitiran, nema niti dmz koji mi treba, wireless mu konstatno spusta signal iako sam doslovno 5 metara od njega. Mene zanima koji su ruteri jos u ponudi za zamjenu
Hvala na odgovoru. Zvali smo službu za korisnike prije 5 dana vezano za zamjenu rutera, još uvijek nema odgovora od njih, iako su rekli nazvat.
Zvao ih već dva puta, prespojili me tehničaru, objasnio im situaciju o čemu se radi i da želim zamjeniti za drugi ruter. Rekli su da će zvat i od toga opet ništa 😕

Odgovori