Riješeno

Ugasiti email

  • 28 August 2023
  • 5 odgovora
  • 92 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 38 odgovora

Kako se može ugasiti email od A1 (a1net.hr) koji više ne koristim? 

Prešao sam na drugi mail servis pa bih ovaj totalno ugasio.

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 29 August 2023, 14:16

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 1

Kako se može ugasiti email od A1 (a1net.hr) koji više ne koristim? 

Prešao sam na drugi mail servis pa bih ovaj totalno ugasio.

Samo da pojasnim, imam dvije pretplate u A1 i ne radi se o tome da želim ugasiti uslugu već samo taj email koji ima vrlo ograničen prostor za pohranu. 

Razina korisnika 1
Bedž +3

A1 webmail vezan je za tvoju uslugu pa tako ostaje aktivan sve dok je i tvoja usluga uključena. Nažalost, nemamo mogućnost ručno je ugasiti pa je slobodno samo nemoj koristiti ako ti nije potrebna. 😄

Razina korisnika 1

A1 webmail vezan je za tvoju uslugu pa tako ostaje aktivan sve dok je i tvoja usluga uključena. Nažalost, nemamo mogućnost ručno je ugasiti pa je slobodno samo nemoj koristiti ako ti nije potrebna. 😄

Pa zar ne možete makar taj moj mail promijeniti u nešto drugo? 
Pitam zato što ako nekada netko pošalje na taj mail nešto i ja mu ne odgovorim jer
sigurno je da neću provjeravati taj inbox u budućnosti. I onda taj netko može misliti da mu ne želim odgovoriti.. A više ne znam tko sve ima taj moj stari mail..
Volio bih da taj moj stari mail ne postoji ili da se promijeni u nešto drugo pa da pošiljatelj u budućnosti dobije eror poruku sa servera i da mu bude jasno da mail više ne postoji.
Pa zar su tehnološke mogućnosti toliko male i slabe da se ne može jedan mail promijeniti??
A taj mail sam i napravio kad sam otvorio račun na MojVip.hr (a nije bilo obavezno) pa me čudi da je obavezno zadržati taj stari mail po svaku cijenu..
Kako drugi provideri imaju tu mogućnost da ti zatvore mail sandućić i da taj email prestane biti aktivan a vi to nemate?? 
I da li se može onda uopće zatvoriti taj račun na MojA1?? Ako ne, pa zašto kad tu opciju imaju svi drugi provideri??

Razina korisnika 2
Bedž +3

@zexmex pozdrav, možeš li mi samo proslijediti svoje podatke i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bih pružene informacije proslijedio kolegama tehničarima na detaljniju provjeru vezano za gašenje ili izmjenu tvoje e-mail adrese. 

Razina korisnika 1

@zexmex pozdrav, možeš li mi samo proslijediti svoje podatke i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bih pružene informacije proslijedio kolegama tehničarima na detaljniju provjeru vezano za gašenje ili izmjenu tvoje e-mail adrese. 

poslao sam vam.
Malo sam i ja brisao neke aliase u webmailu i nešto mijenjao pa mi se čini da su stari mejlovi onesposobljeni ali vas svejedno molim da ih pobrišete i onesposobite jer ih više ne trebam.

Odgovori